SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Kompaktná baterka Xiaomi BEEBEST – dosvit až 130 metrov a cenovka pod 10 eur? Takáto akcia sa jednoducho neodmieta

Obľúbený čínsky výrobca Xiaomi prináša ďalší zaujímavý gadget, ktorý by nemal chýbať vo výbave nadšencov kempovania, či rybárčenia

Patríš medzi milovníkov kempovania, turistiky, rybárčenia, alebo jednoducho hľadáš dostupnú, no najmä značkovú a kvalitnú baterku za obstojnú cenu? Ak áno, určite by si nemal prehliadnuť jeden z najnovších prírastkov do portfólia obľúbeného výrobcu Xiaomi, ktorý prináša na trh novú kompaktnú baterku Xiaomi BEEBEST s dosvitom až 130 metrov

Baterku Xiaomi BEEBEST za skvelých 9,85 eur nájdeš na Cafago.com

Kompaktná baterka Xiaomi BEEBEST

Hlavným ťahákom baterky Xiaomi BEEBEST je jednoznačne kompaktnosť a funkčný dizajn, ktorý je doplnený o skvelé technické parametre a v neposlednom rade, neuveriteľne nízku cenovku. Baterku si totižto momentálne môžeš kúpiť už za skvelých 9,85 eur s bezplatným doručením bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Produkt momentálne nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com, no pri objednávaní nezabudni uplatniť zľavový kupón „CC2664“.

xiaomi beebest baterka
Zdroj: Cafago

Vďaka minimálnym rozmerom iba 117,7 x 33,1 mm a váhe iba 126 gramov je kompaktná baterka Xiaomi BEEBEST ako predurčená na používanie počas kempovania, turistiky, rybárčenia, či ako prípadné núdzové svietidlo odložené v kastlíku auta. 

Baterka ponúka skvelý dosvit na úrovni až 130 metrov a to najmä vďaka svietivosti až 250 lúmenov. V tak kompaktnej baterke ide o naozaj unikátne parametre. Ako väčšina príručných bateriek, aj táto baterka ponúka 3 predvolené režimy s rôznou intenzitou svietenia (slabý, silný, stroboskop), vďaka čomu je využiteľná v takmer všetkých možných aplikáciách – či už pri oprave auta, pri prechádzaní lesom, či pri svietení počas kempovania. 

xiaomi beebest baterka 3
Zdroj: Cafago

Jednoduché napájanie pomocou 3 trojice klasických AAA batérií zaručuje dostupnosť energie za takmer akýchkoľvek podmienok. Nemusíte sa spoliehať na žiadne ďalšie externé zdroje elektriny. Bateriek si so sebou môžete vziať presne toľko, koľko potrebujete. Výrobca pritom uvádza, že baterka s jednou trojicou batérií vydrží až 270 minút neustáleho svietenia v slabom režime a zhruba 120 minút v silnom režime svietenia. 

Pochopiteľne, keďže ide o primárne outdoorovú výbavu, baterka je vyrobená z hliníka, čo zaručuje odolnosť a zároveň nízku hmotnosť. Taktiež môžete počítať s krytím IPX7, takže prípadného dažďa, či ošplechnutia vodou sa báť nemusíte. 

Baterku Xiaomi BEEBEST za skvelých 9,85 eur nájdeš na Cafago.com

Baterku si momentálne môžeš kúpiť už za skvelých 9,85 eur s bezplatným doručením bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Produkt momentálne nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com, no pri objednávaní nezabudni uplatniť zľavový kupón „CC2664“.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close