SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Kolobežku KUGOO M2 Pro s dojazdom až 30 km je aktuálne dostupná za neodolateľnú cenu

Hľadáš ideálnu mestskú elektrickú kolobežku? Práve KUGOO M2 Pro môže byť vďaka jej silným stránkam ideálnou voľbou.

Pokukávaš po ideálnej elektrickej kolobežke na mestskú dopravu, ktorú pohodlne vezmeš aj do vlaku či auta a zároveň za ňu nevysolíš zbytočne veľký obnos peňazí? Elektrická kolobežka KUGOO M2 Pro, ktorá je silným konkurentom pre kolobežky od Xiaomi, je v tom prípade skvelou voľbou. Výrobca sa v tomto modeli zameriaval nie len na dojazd na úrovni 30 km, ale najmä na pohodlie a bezpečnosť počas jazdy

Kolobežku KUGOO M2 Pro za 332,75 eur nájdeš na Geekbuying.com

KUGOO M2 Pro – ideálny pomocník do mesta

Kolobežka KUGOO M2 Pro je vybavená 8,5-palcovými pneumatikami, ktoré zároveň disponujú zabudovaným odpružením priamo v ráme. Jazda je tak výrazne pohodlnejšia, ako pri bežných kolobežkách, ktoré sa na naše cesty a chodníky príliš nehodia. 

kugoo m2 pro odpruzenie
Zdroj: Geekbuying

K dispozícii je batéria s kapacitou až 7,5 Ah, ktorá pri spriahnutí s 350W elektromotorom ponúka dojazd na úrovni 30 km. Maximálna rýchlosť je pritom na úrovni bežných 25 km/h. Samozrejme, kolobežka ponúka aj viacero jazdných režimov, od ktorých záleží ako samotná maximálna rýchlosť, ale i výsledný dojazd. 

kugoo m2 pro brzdovy system
Zdroj: Geekbuying

Spomenúť by sme mali aj to, že kolobežka je vyrobená z hliníka, no celá kolobežka váži aj napriek robustnému rámu iba 15,6 kg. Kolobežka sa dá pochopiteľne zložiť, vďaka čomu sa z nej stáva aj ideálny nástroj na prípadnú prímestskú, či vnútromestskú dopravu aj pri využívaní MHD či inej dopravy. Na záver iba spomenieme že kolobežka využíva až 3 nezávislé brzdné systémy, disponuje zabudovaným LED displejom a svetlometom na riadidlách.

kugoo m2 pro svetlomet
Zdroj: Geekbuying

Kolobežku momentálne nájdeš už za 332,75 eur na e-shope Geekbuying.com pri využití zľavového kupónu „GKB805S“. Kolobežka je dodávaná z EÚ skladu bez ďalších zbytočných poplatkov. 

Kolobežku KUGOO M2 Pro za 332,75 eur nájdeš na Geekbuying.com

Urban Drift S006 – o niečo masívnejšia i drahšia alternatíva

Ak ťa nezaujala kolobežka KUGOO M2 Pro, máme pre teba ešte jeden naozaj zaujímavý, no o čosi drahší tip. Kolobežka Urban Drift S006 totižto „zdieľa“ veľkú časť technológií či aspektov práve s kolobežkou od výrobcu KUGOO. Narozdiel od nej je však kolobežka Urban Drift S006 o čosi lepšie dizajnovo spracovaná a hlavne, pýši sa väčšími 10-palcovými pneumatikami

urban drift s006
Zdroj: Geekbuying

Kolobežka ponúka identickú maximálnu rýchlosť i dojazd na úrovni až 30 km. Kolobežka je však celkovo masívnejšia a to aj vďaka už spomínaným pneumatikám. O čosi väčší rám tak má jednu nevýhodu, oproti kolobežke KUGOO M2 Pro váži o 2,4 kg viac. Pochopiteľne, väčšie kolesá a robustnejšia konštrukcia nahráva mestským podmienkam, no v prípade dopravy MHD či inými prostriedkami môže byť vyššia váha nevýhodou.

Ak ťa táto kolobežka zaujala, nájdeš ju už za skvelých 352,92 eur na e-shope Geekbuying.com. Na zrazenie ceny však treba uplatniť zľavový kupón „GKB564S“. Kolobežka je dodávaná z EÚ skladu, takže môžeš počítať s rýchlym a najmä bezplatným doručením. 

Kolobežku Urban Drift S006 nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close