SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Kolobežka KUGOO KIRIN M4 – maximálka až 45 km/h, dojazd na úrovni 45 km aktuálne za cenu, aká tu ešte nebola

Kolobežku KUGOO KIRIN M4 s nosnosťou až 150 kg aktuálne kúpite už za 507 eur s bezplatnou dopravou z EÚ skladu

elektrickými kolobežkami sa vo väčších mestách už stretávame na dennej báze. Moderný trend osobnej prepravy naberá na sile a spolu s ním prichádzajú na trh neustále nové modely, ktoré sa snažia nalákať potencionálneho zákazníka na najnovšie technické vychytávky. Veľká časť elektrických kolobežiek na trhu však nespĺňa všetky požiadavky, ktoré od nich žiadajú náročnejší zákazníci. Dieru na trhu s pokročilejšími kolobežkami však môže krásne vyplniť elektrická kolobežka KUGOO KIRIN M4, ktorá so svojimi špecifikáciami osloví aj tých, ktorí denno denne dochádzajú aj pomerne veľké vzdialenosti.

Kolobežku KUGOO KIRIN M4 za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

Skvelá priľnavosť a pohodlie zároveň

Elektrická kolobežka KUGOO KIRIN M4 je vybavená 10-palcovými pneumatikami s protisklzovým dezénom, ktoré zaručujú nie len prirodzené odpruženie nerovností spoločne s odpružením vpredu i vzadu, ale zároveň zabezpečujú kratšiu brzdnú dráhu a lepšiu priľnavosť pri zlom počasí a mokrej vozovke.

kugoo kirin m4 odpruzenie
Zdroj: Geekbuying

3 jazdné režimy

Rýchlosť kolobežky ovládate klasickým akcelerátorom, čiže páčkou priamo na riadidlách. Vašu jazdu však môžete jedným klikom upraviť podľa stavu vozovky, či typu cesty, keďže k dispozícii sú až 3 jazdné režimy, ktoré upravujú výkon samotného motora.

Maximálna rýchlosť takmer ako v klasických motorových vozidlách

Je vysoko pravdepodobné, že v hustej premávke sa z vás na kolobežke KIRIN M4 nestane „slimák“ na vozovke. Silný elektromotor s výkonom až 500W totižto zaručuje maximálnu rýchlosť až neuveriteľných 45 km/h, čo bohate postačuje na rýchle presuny v rámci mesta, či dochádzania z prímestských oblastí (napr. po hrádzi).

kugoo kirin m4 1
Zdroj: Geekbuying

Zabudovaný LED displej

Vďaka zabudovanému LED displeju priamo na riadidlách sa nemusíte obávať toho, že prehliadnete zostávajúci dojazd, stav batérie, či prípadne aktuálnu rýchlosť a to ani v zlých svetelných podmienkach.

Robustná no zároveň prenosná konštrukcia

Vďaka špeciálnej robustnej skladacej konštrukcii je kolobežka nie len spratná, no zároveň znesie vysoké zaťaženie až do 150 kg. Samozrejmosťou je adekvátne silný brzdový systém, ktorý je prispôsobený zvýšenej nosnosti. Na oboch kolesách tak nájdete kotúčové brzdy.

Kolobežku KUGOO KIRIN M4 za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

Elektrickú kolobežku KUGOO KIRIN M4 aktuálne kúpite na e-shope Geekbuying.com za skvelých 507,39 eur s bezplatnou dopravou z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH. Pre zrazenie cenovky však v nákupnom košíku nezabudni zadať zľavový kupón „GKB267S “. Vďaka aktuálnej akcii v rámci Black Friday dostaneš ku kolobežke aj batoh a rukavice ako darček!

KUGOO S1 Plus – dostupnejšia a kompaktnejšia alternatíva

Hľadáš dostupnejšiu a o niečo kompaktnejšiu kolobežku? V tom prípade určite neprehliadni akciu na nový model KUGOO S1 Plus, ktorý aktuálne kúpiš už za 270,89 eur s bezplatnou dopravou z EÚ skladu – zľavový kupón „BLACK5„.

KUGOO S1 Plus za 270 eur z EÚ skladu nájdeš na Geekbuying.com

Kolobežka KUGOO S1 Plus je vybavená 350W elektromotorom, ktorý v spolupráci s 7,5AH batériou zabezpečuje dojazd až na úrovni 25-30 km a maximálnu rýchlosť 30 km/h. Disponuje bezdušovými perforovanými 8-palcovými kolesami, tlmičom nárazov nad predným kolesom, ako aj mechanickou + elektrickou brzdou. Jej prednosťou je aj kompaktnejší dizajn a lepší prenos pri cestovaní napr. v mhd, či v aute.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close