Spravodajstvo

Kodak na CES predstavil smartphone

Kodak na CES predstavil smartphone, ale ak čakáte že zákaznikov bude chcieť osloviť hlavne s fotoaparátom, ktorý by vytrel zrak konkurencií, tak Vás budeme musieť sklamať. Kodak sa bude chcieť presadiť hlavne priaznivou cenou. IM5 je označenie tohto smartphonu, ktorého srdce tvorí 8-jadrový procesor od MediaTeku MT6592 s taktom 1,7 GHz, ktorému sekunduje 1 GB RAM a 8 GB vnútornej pamäte. Čo je v súčasnej dobe skutočne málo, hlavne keď si uvedomíme, že operačný systém smartphonu je Android 4.4, , a pri spustení náročnejších aplikácií alebo hier nemusí telefón pracovať tak rýchlo a plynulo, ako by sme si predstavovali.  Zadný fotoaparát bude mať rozlíšenie „len“ 13 Mpx, pričom ostatné parametre (ako je napr. veľkosť šošovky, priepustnosť svetla,….) sa nevymykajú parametrom priemerných zariadení.

image

Kodak chce smartphone do predaja vypustiť ešte v priebehu prvého kvartálu tohto roku, pričom koncová cena by mala byť 229 eur.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close