Sponzorovaný obsah

Keysfan počas Halloweenskeho výpredaja ponúka Windows 10 už od 7,4€ s možnosťou bezplatnej aktualizácie na Windows 11

Keysfan ponúka aktuálne licenčné kľúče pre Windows 10 už od 7,40€.

Microsoft len nedávno sprístupnil Windows 11 ako voľnú aktualizáciu pre používateľov Windows 10. Spoločnosť o dostupnosti aktualizácie na najnovšiu verziu OS informuje používateľov najmä prostredníctvom nastavení počítača. Konkrétne v sekcii Windows Aktualizácie, ku ktorej sa dostanete cez ponuku Štart, Nastavenia a Aktualizácie pre Windows. Rovnako Microsoft notifikuje používateľov aj prostredníctvom malej ikony v spodnej časti obrazovky.

Microsoft zároveň dostupnosť aktualizácie priorizuje na základe viacerých faktorov, hlavne v závislosti od hardvérových špecifikácií zariadenia. Ak vaše zariadenie spĺňa všetky nevyhnutné náležitosti, aby ste ho mohli neskôr aktualizovať na nový Windows 11, tak tu je dobrý tip na to, ako to môžete urobiť čo najlacnejšie.

Prvou nevyhnutnou podmienkou, aby ste aktualizovali systém na Windows 11, je mať Windows 10. Čo však môžete robiť, ak ho nemáte? Samozrejme, potrebujete ho niekde zakúpiť a preto nám dovoľte dať vám do pozornosti ponuku e-shopu Keysfan.com, ktorý ponúka licenčné kľúče na softvér od spoločnosti Microsoft za zvýhodnenú cenu, doslova za pár drobných.

Cena za nový Windows 11 na Keysfan.com je len 17,28€. Môžete si však vybrať i lacnejší Windows 10 a to už od 7,40€ a následne si softvér manuálne aktualizovať na novšiu verziu OS hneď potom, ako vás systém upozorní na dostupnosť aktualizácie.

Windows 10 ponuka keysfan
Zdroj: keysfan

-50% zľavy na Windows 11 a ďalšie produkty: Neprehliadnite kupón SKF50

-60% zľavy na produkty Office a ďalšie s kupónom SKF60

-60% na balíčky Office spolu s Windows s kupónom SKF60

Na čo teda čakáte? Určite využitie ponuku vyššie, ak zvažujete kúpu nového softvéru. Dôvodom je, že ponuka je časovo limitovaná. Nákup produktov je vcelku jednoduchý. Potom, ako si vyberiete vami požadovaný produkt, tak najneskôr do 24 hodín vám príde licenčný kľúč. Platforma rovnako ponúka možnosť platby prostredníctvom platobnej brány Paypal.

Potrebujete pomôcť?

V prípade, ak potrebujete pomôcť s procesom nákupu nového softvéru, či s procesom aktualizácie, tak neváhajte kontaktovať priamo podporu spoločnosti prostredníctvom e-mailovej adresy Support@Keysfan.com.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close