ANDROIDSpravodajstvoXiaomi

Kedy dostane populárny Redmi Note 7 Android 10? Objavili sa nové správy

Redmi Note 7 by mohol v dohľadnej dobe dostať aktualizáciu s najnovším Androidom 10

Smartfóny z produktovej línie Redmi Note 7 patria medzi veľmi populárne. Ide o zariadenia, ktoré boli predstavené v úvode minulého roka, pričom  v čase predstavenia bol tento modelový rad považovaný za najlepší z pohľadu cena / výkon. Okrem iného predstavením týchto smartfónov, spoločnosť Redmi významným krokom posunula mobilný priemysel dopredu, obzvlášť v prípade smartfónov strednej triedy. Išlo  totiž o prvé a masovo (z pohľadu ceny) dostupné zariadenia so 48-megapixelovým fotoaparátom, ktoré si mohla dovoliť veľká časť populácie. Následne mnoho výrobcov vrátane mainstreamových začala dodávať smartfóny s vyšším rozlíšením kamery v tomto segmente smartfónov.

Smartfóny  z produktovej línie Redmi Note 7 okrem iného boli predstavené s Androidom 9 (Pie), a preto mnohí majitelia týchto zariadení oprávnene očakávajú aktualizáciu s Androidom 10, ktorá stále nechodí. Prvé informácie, ktoré hovorili o dostupnosti Androidu 10 dokonca hovorili, že smartfóny z produktovej línie Note 7, by ju mali dostať medzi prvými, nestalo sa tak.

Kedy už konečne príde Android 10?

Najnovšie informácie, na ktoré poukazuje portál notebookcheck.net, prinášajú  pre majiteľov smartfónov z produktovej línie Note 7 „svetlo na konci tunela“. Dôvodom je, že jeden z moderátorov oficiálneho fóra Xiaomi prezradil, že aktualizácia by mohla prísť ak nie ešte v priebehu apríla, tak najneskôr v prvej polovici mája. Konkrétne napísal:

„Ahojte, neexistuje zatiaľ oficiálne oznámenie o uvoľnení Android 10 pre RN7. Je však očakávaný v apríli alebo v prvej polovici mája…“

Redmi Note 7 Android 10
Zdroj: notebookcheck.net

Ako ste mohli vyššie čítať, tak aktualizácia s Androidom 10 by mohla byť dostupnou v relatívne krátkom čase. V súčasnosti je Android 10 dostupný pre spomínané zariadenie len v Číne a to len v rámci BETA programu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close