Spravodajstvo

Kancelársky balíček Office dostáva aktualizáciu

Microsoft pred pár hodinami vypustil nový Build 16.0.6568.2036 pre kancelársky balíček Office 2016, ktorý je dostupný pre používateľov programu Office 2016 Insider Program.

Aktualizácia prináša dve významné oprávy spojené s protokolom POP3 v Outlooku. Konkrétne Microsoft opravil nasledovne problémy:

  • Po tom čo Outlook stiahol e-maily, všetky e-mailové správy na servery sa zmazali z prijatej pošty
  • Viac násobné sťahovanie e-mailov, ktoré spôsobovalo duplicity

V prípade ak vám aktualizácia nevyskočila automaticky tak je potrebné kliknúť na zložku File > Account > Update Options > Update Now.

Hoci sa nejedná o významnú aktualizáciu v podobe nových funkcionalít, ale aktualizácia spočíva len v oprave dvoch chýb tak aj cez to vám odporúčame Office 2016 čo najskôr aktualizovať, aby ste predišli nepríjemným problémom, spojených so samovoľným odstraňovaním e-mailových správ ako aj sťahovaniu duplicitných e-mailov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close