Spravodajstvo

Kamera na Windows Phone dostáva dlho očakávané funkcionality

Konečne! Dlho očakávané funkcie, ktoré uživateľom chýbali na Windows Kamere budú pridané. Vo Windows obchode si môžete stiahnúť novú Windows Kameru, ktorá vám umožní zastaviť nahrávanie videa a za chvíľu pokračovať. Doteraz sa táto funkcia dala využívať buď len na počítači alebo pomocou externých aplikácií.

kamera_pauza

Druhou novinkou je pridanie voľby použitia HDR. Buď môžete mať HDR permanentne zapnuté, vypnuté alebo v automatickom móde, kedy kamera sama rozlíši, kedy ho má zapnúť. Táto funkcionalita bola oznámená už v januári, ale na zariadenia prichádza až teraz. Po novom sa táto funkcia volá bohaté HDR „Rich HDR“.

kamera_hdr

Ak teda chcete tieto využívať čo najskôr, tak vám odporúčame stiahnuť si najnovšiu verziu Windows Kamery z obchodu. Informácie priniesol portál windowscentral.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close