Support / IT Konzultant v energetike

Pracovná ponuka už nie je aktuálna

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Poskytovanie odbornej konzultačnej činnosti
  • Preskúmava potreby zákazníkov
  • Poskytovanie riešenia problémov zákazníka
  • Usmerňuje rozvoj systému a implementáciu zmien
  • Preskúmava moderné trendy a konfrontuje ich so zvereným systémom
  • Samostatne vykonáva vysoko odborné činnosti
  • Plánuje a predkladá odporúčania k rozvoju systému z pohľadu architektúry
  • Dáva odporúčania k rozvoju produktu a poskytuje podporu obchodných procesov pri rozvoji systému
  • Údržba existujúcich produktov
  • Lean management
  • Zodpovedá za sledovanie rozvoja technológií zverenej oblasti
  • Zodpovedá za odbornú úroveň a kalitu samostatne vykonávaných činností
  • Zabezpečuje spoľahlivú, bezporuchovú, kontinuálnu prevádzku zvereného systému v dohodnutej miere dostupnosti systému
  • Zodpovednosť za implementovavé riešenie v súlade s požiadavkami

Odborné znalosti

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý
  • SQL (vytváranie selectov, skriptovanie) – základy
  • základné znalosti IT infraštruktúry

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti – výhodou

  • znalosť v energetike
  • znalosť z oblasti účtovníctva
  • powershell
  • administrácia Windows server
  • znalosť OTRS a Nagios

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • veľmi dobré analytické a logické myslenie
  • tímový hráč
  • samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
  • záujem zvyšovať svoju kvalifikáciu
  • záujem sa aktívne podieľať na záujmoch a rozvoji spoločnosti

Ponúkaný plat: od 800 eur

Iné výhody

  • Flexibilný pracovný čas
  • Kurzy angličtiny
  • Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity podľa dosahovaných výsledkov
  • Stravné lístky hradené spoločnosťou vo výške 100%
  • Balík benefitov (vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, športové aktivity, Multisport karta, firemné raňajky, káva, ovocie)
  • Sauna a posilovňa na pracovisku
  • Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
  • Tvorivá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
  • Priateľskí  kolegovia a pracovné prostredie
  • Individuálny prístup po odbornej aj ľudskej stránke
  • Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu
  • Prístup k moderným technológiám

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu, motivačného listu, súhlasu so spracúvaním osobných údajov a informácie o termíne možného nástupu.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám na dané pracovné miesto.
Pracovný pohovor realizujeme v dvoch kolách.

Kontaktná osoba

Ing. Barbora Ďurináková, Barbora.Durinakova@sfera.sk
tel.: +421 (918) 824 128

Adresa spoločnosti
sféra, a.s.
Karadžičova 2
811 08  Bratislava
Slovenská republika

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy