Front-End Developer/ka

Pracovná ponuka už nie je aktuálna

Hľadáme do tímu parťáka/parťáčku, kto sa bude s nami kontinuálne podieľať na promovaní a zdokonaľovaní úspešnej komunikačnej platformy, prinášať nápady a aktívne sa zúčastňovať riadenia projektov. Ponúkame skvelé pracovné prostredie, vzdelávanie a slobodu.

Náplň práce

Budeš sa venovať primárne front-end programovaniu platformy, vývoji a update nových funkcionalít a určite oceníme tvoju účasť pri tvorbe SaaS produktu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ušetrime si spoločne čas, neposielaj nám CV, pošli nám link na tvoje referencie alebo Github.

Požiadavky

Super ak ovládaš:

  • frontend technológie: HTML 5, CSS 3
  • frameworky: SASS, Vue.js, D3.js, WebPack
  • version control: GIT

Anglický jazyk – Pokročilý (C1)

Ponúkame

  • Radi si necháme poradiť alebo naopak niečo nové ťa naučíme. Máme otvorený dialog pri vývoji produktu, nemáme radi stres a prácu pod časovým tlakom, tak sa snažíme všetko tomu podriaďovať.
  • Ak si vážiš svoju slobodu v práci, máš svoje vlastné názory a rád o nich diskutuješ, tvoje skúsenosti či nápady pomôžu pri našej spolupráci, si náš typ! 🙂
  • Preferuješ dlhodobú spoluprácu on-site, part-time alebo remote? Dohodneme sa.
  • Celkom často cestujeme po svete po rôznych odborných konferenciách a workshopoch, tak ak je to pre teba zaujímavé, radi ťa zoberieme spolu.
  • Máš nápad na super benefit pre teba? Sem s ním, radi sa o tom s tebou porozprávame a niečo spoločne vymyslíme.

Nástup: Podľa dohody

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy