TIP REDAKCIE

Nepremeškaj akciu na tohto drona, ktorého kúpiš s exkluzívnym kupónom za menej ako 30€. Ušetriť tak môžeš dokopy viac ako polovicu z pôvodnej ceny

Rozmýšľate nad dronom? Nuž ak ste odpovedali ÁNO tak by ste mali spozornieť. Aktuálne vďaka spolupráci s obchodom Cafago.com vám prinášame akciu, v ktorej môžete vďaka exkluzívnemu kupónu „SK7942“ ušetriť tretinu z a ktuálnej ceny, ktorá je dnes už aj tak ponížená o 40%. Stáť vás bude menej ako 30€.

Nezabudni na kupón „SK7942“ ušetriť tak môžeš viac ako polovicu z pôvodnej ceny

Dron ponúka okrem kamery aj možnosť ovládanie až do vzdialenosti 100 metrov čo nebýva štandardom v tejto cenovej kategórii. Okrem toho môžete sledovať na displeji vášho smartfónu aj živý obraz, ktorý aktuálne snímate.

Zdroj: produktová fotografia

Dron sa môže pochváliť dobou letu do 7 minút. Ktorá síce nepatrí medzi vysoké hodnoty, ale treba brať stále do úvahy cenovú kategóriu, v ktorej len ťažko nájdete drona do 60€ s dlhším aktívnym časom letu. Jednou z vychytávok tohro drona je aj to, že je dodávaný so špeciálnym joystickom na ovládanie, ktorý oceníte pri ovládaní. Predsa ovládanie drona smartfónom nie je to pravé orechové.

Okrem toho ponúka aj dodatočné funkcie ako je napríklad „one key landing“, teda funkciu pristátia prostredníctvom stlačenia jedného tlačidla. V každom prípade ak vás dron zaujal a nechcete investovať stovky €, ale len pár „šupiek“ tak Vám odporúčame zvážiť túto akciovú ponuku, ktorá je obmedzená len na 15 kusov.

Nezabudni na kupón „SK7942“ ušetriť tak môžeš viac ako polovicu z pôvodnej ceny

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Youtube (Drones Visual)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close