SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Jednu z najlepších autokamier na trhu, Xiaomi Mijia Dash Cam, je aktuálne dostupná s lákavou cenovkou!

Bezpečnosť na ceste je zrejme pre každého vodiča prvoradá, no človek nikdy nevie a behom niekoľkých chvíľ sa môže stať účastníkom dopravnej nehody. Prečo si ale prípadné naťahovačky neuľahčiť s kvalitnou autokamerou, ktorá zachytí aj ten najmenší detail v naozaj špičkovej kvalite? Ak nad kúpou autokamery aktuálne váhaš, určite ti môžme odporučiť autokameru od spoločnosti Mijia, ktorá je dcérskou značkou spoločnosti Xiaomi. Táto kamera patrí už nejaký ten rok medzi špičku trhu a aktuálne ju môžeš získať za menej ako 54 eur, pričom v našich končinách by si za ňu dal dobrých 70 eur. 

Xiaomi Mijia Dash Cam 1S za skvelú cenu nájdeš na Cafago.com

Skvelá kvalita vo dne i v noci

Autokamera Xiaomi Mijia Dash Cam 1S vytvára naozaj vysokokvalitný obraz vo dne i v noci. Skvelá kvalita je zaručená nie len špičkovým obrazovým procesorom, ale aj prémiovým snímačom Sony IMX323. Spojenie vysokej citlivosti snímača a niekoľkých šošoviek v rámci kamery zaručuje naozaj jasný obraz aj v úplnej tme, čo je jedna z kľúčových vlastností každej autokamery.

Zdroj: Cafago

Samotný záznam je nahrávaný v rozlíšení FullHD, čiže 1080 pixelov. Záznam je pritom ukladaný vo formáte H.264, čím sa zabezpečuje mimoriadna kvalita videa, ale zároveň je zachované aj dostatočne veľké úložisko. 

Zachyť naozaj všetko

Ďalším podstatným parametrom pri autokamerách je šírka záberu. Väčšina lacnejších autokamier je vybavená objektívmi so záberom zhruba 120 stupňov, no to nie je prípad tohto kúsku od Xiaomi. Autokamera Xiaomi Mijia Dash Cam 1S totižto disponuje širokouhlým objektívom, ktorý zaručuje snímanie záberu v šírke až 160 stupňov. V praxi to znamená, že na zábere sa budú nachádzať až 3 jazdné pruhy súčasne. 

Ochrana videozáznamu v prípade nehody

Skutočne významnou funkciou tejto autokamery je automatické ukladanie a archivovanie videozáberov v prípade nehody. V kamere sa totižto nachádza špeciálny gravitačný snímač s veľkou presnosťou, ktorý dokáže ukladať kritické momenty, poprípade samotné nehody. Citlivosť snímača si pritom viete nastaviť presne podľa svojho uváženia. 

Skvelá konektivita so smartfónom

Čo by to bol za gadget od skvelého Xiaomi, ak by sa nedal pripojiť s vašim smartfónom. Vďaka pripojiteľnosti cez WiFi si tak môžete prezerať jednotlivé fotografie, videozáznamy, ktoré si môžete následne bezproblémovo stiahnuť. 

Zdroj: Cafago

Autokameru Xiaomi Mijia Dash Cam 1S má aktuálne v ponuke náš partnerský e-shop Cafago.com za naozaj výborných 53,93 eur. Počítač môžete aj s bezplatnou dopravou. Pripomíname, že túto kameru v našich končinách zoženieš za zhruba 70 eur, takže ak kameru nepotrebuješ hneď zajtra, tak nemáš nad čím váhať!

Xiaomi Mijia Dash Cam 1S za skvelú cenu nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close