Pracovné ponuky
ANDROIDAppleWindows

Jedna z najlepších funkcií z poslednej veľkej aktualizácie pre Windowsu 10 mieri aj na Android a iOS smartfóny

Build 2018 je jednou z najväčších udalostí tohto roka, teda aspoň čo sa týka spoločnosti Microsoft. V priebehu dnešného dňa sme vám priniesli report o zmenách týkajúcich sa dizajnového jazyka Fluent Design a teraz vám prinášame ďalšiu novinku, ktorá poteší nejedného používateľa smartfónu, ktorí má telefón nie len na hranie, ale aj na prácu.

Spoločnosť Microsoft totiž oznámila, že pre smartfónu sprístupní jednu z najväčších noviniek veľkej Jarnej aktualizácie pre Windows 10. Reč je konkrétne o funkcii Časová OS, ktorá pre iOS zariadenia bude dostupná prostredníctvom aplikácie Microsoft Edge a pre Android zariadenia prostredníctvom Microsoft Launchera.

S prácou ako aj zábavou budete môcť pokračovať na ďalšom zariadení bez toho, aby to bol Windows

Prinesenie tejto funkcie na smartfóny umožní používateľom prostredníctvom aplikácií obnoviť činnosť na inom zariadení tam kde ste skončili. Veľkou výhodou bude aj synchronizácia medzi rôznym typmi zariadenia, teda napríklad medzi počítačom a telefónom. V praxi to bude napríklad znamenať, že začnete pracovať na nejakom Word dokumente a ten si potom budete môcť otvoriť či už na notebooku, tablete alebo na smartfóne napríklad počas cesty do práce kde s ním budete môcť pracovať.

Zdroj: Microsoft Build konferencia, spracovanie: vlastné

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close