SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Jedna z najdostupnejších kolobežiek KUGOO S1 s nosnosťou až 120kg je opäť dostupná za neodolateľnú cenu

Veľkú rolu hrá aj dostupnosť z poľského skladu a bezplatná doprava, čiže nezaplatíte ani o cent navyše

Elektrické kolobežky – takmer nezastaviteľný trend, ktorý úplne zmenil osobnú dopravu vo veľkomestách po celom svete. Väčšina z nich je však príliš drahých, poprípade tie lacnejšie nespĺňajú požiadavky náročnejšieho používateľa. Renomovaný výrobca kolobežiek KUGOO však jednoducho vie, ako vytvoriť ideálnu kolobežku. Elektrická kolobežka KUGOO S1, ktorá je momentálne dostupná za historicky najnižšiu cenu, totižto ponúka nosnosť až 120kg, čo je v rámci sveta elektrických kolobežiek naozaj výnimočný údaj. Výrobca pritom nešetril v ostatných oblastiach. 

Kolobežku KUGOO S1 nájdeš na e-shope Geekbuying.com

 KUGOO S1 – konkurenta by ste jej hľadali márne

To, že výrobca nešetril v iných oblastiach, dokazujú jej technické parametre. Kolobežka je vybavená silným 350W elektromotorom, ktorý dokáže vytiahnuť maximálnu rýchlosť až na 30km/h. Batéria s kapacitou 18 650mAh pritom zabezpečuje dojazd až na úrovni 30km, takže sa s ňou odveziete naozaj kdekoľvek v rámci mesta. Viacerých záujemcov poteší aj výnimočne krátka brzdná dráha iba 4 metre. 

KUGOO S1 kolobezka_dizajn
Zdroj: produktová fotografia

Ďalším limitujúcim faktorom pri lacnejších elektrických kolobežkách sú malé pneumatiky, poprípade zlá odolnosť. S kolobežkou KUGOO S1 sa ale nemusíte obávať prípadných tvrdých nárazov, keďže pneumatiky s priemerom 8,5-palcov dokážu „zrovnať“ aj väčšie nerovnosti. Čo sa vodeodolnosti týka, kolobežka obdržala certifikáciu na úrovni IP54, takže sa nemusíte báť jazdiť ani počas daždivého počasia.

KUGOO S1 kolobezka
Zdroj: produktová fotografia

Skvelou výhodou pri používaní kolobežky KUGOO S1 je aj zabudovaný displej na riadítkach. Na displeji nájdete základné informácie ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie, či počet najazdených kilometrov. Čiastočne obmedzujúcim faktorom je váha 11 kilogramov. Na trhu nájdete aj kopu ľahších kolobežiek, no hlavným úmyslom výrobcu bolo vytvoriť kolobežku aj pre väčších chlapov a tí s prenosom kolobežky nebudú mať určite žiadny problém. 

KUGOO S1 kolobezka_vaha
Zdroj: produktová fotografia

A ako to je teda so spomínanou, naozaj luxusnou cenou? Kolobežku má momentálne v najvýhodnejšej ponuke partnerský e-shop Geekbuying.com, ktorý ju distribuuje z poľského skladu.

Cena kolobežky sa za bežných podmienok pohybuje na úrovni cez 350 eur, no vďaka aktuálnemu výpredaju a zľavovému kupónu KUGOOEU ju môžete získať už za vynikajúcich 276,99 eur. Doprava z poľského skladu je bezplatná, takže môžete počítať s tým, že už nebudete priplácať ani cent navyše. PS: zľava sa vzťahuje na viacero farebných modelov

Kolobežku KUGOO S1. PS: nezabudni na kupón „KUGOOEU“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Elektrická kolobežka KUGOO S1 Kupón Skvelá cena
Close
Close