SpravodajstvoXiaomi

Jeden z najpredávanejších smartfónov na svete, Redmi Note 7, sa čoskoro začne predávať v ďalšom farebnom prevedení

Redmi Note 7 by mal byť čoskoro dostupný v novej bielej farbe

Aktuálne jeden z najpredávanejších smartfónov sveta, populárny Redmi Note 7, bude už čoskoro dostupný v ďalšom farebnom prevedení. Reklamný plagát nového bieleho modelu bol odhalený deň pred samotným oficiálnym predstavením.

Dostupné budú 4 farebné modely

Séria smartfónov Redmi Note 7 je aktuálne dostupná v 3 farebných variantoch – Fantasy Blue, Twilight Gold a Bright Black. Na základe odhaleného reklamného plagátu môžme povedať, že ku tejto trojke sa už zajtra pridá ďalšia, biela farebná verzia.

redmi note 7 biely model_opt
Zdroj: m.ithome.com

Nová farba pre oba modely

I keď sa oficiálne informácie dozvieme až v priebehu dneška/zajtrajška, aktuálne môžme špekulovať nad tým, pre ktoré modely bude nová biela verzia dostupná. Pôvodný čínsky zdroj tvrdí, že predstavená bude biela verzia pre sériu smartfónov Redmi Note 7, čo by znamenalo, že nový farebný model bude dostupný ako pre klasický Redmi Note 7, tak aj pre silnejší model Redmi Note 7 Pro.

Aktuálne najlepšiu ponuku na Redmi Note 7 nájdeš na overenom zahraničnom e-shope Gearbest.com, ktorý ho aktuálne ponúka za bezkonkurenčných 125 eur.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close