Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Jeden z najlepších Youtube klientov podporuje už aj funkciu Obraz v obraze | APLIKÁCIE

MyTube ašpiruje na jeden z najlepších Youtube klientov na Windows platforme a najnovšou aktualizáciou svoje pozitívne hodnotenia len utvrdí u svojich používateľoch.

Zatiaľ čo posledný update priniesol viacero kritických opráv tak sme sa dočkali aj nových funkcií. Tou najvýznamnejšou je funkcia Picture-in-picture, teda Obraz-v-obraze. Funkcia už asi ako tušíte prináša možnosť prehrávania videa zatiaľ čo vy budete robiť úplne niečo iné. Zároveň je možné video premiestňovať v podstate hoci kde v rámci rozhraniu Windowsu, čo je celkom cool.

Ďalšou veľkou novinkou v rámci aktualizácie je aj TV mode, ktorý vám umožní napríklad využívanie používateľského rozhrania Xbox One na vašom počítači s Windows 10.

Pre tých, ktorí tohto klienta nepoznajú tak ponúka oveľa širšie funkcionality. Napríklad sťahovanie videí z Youtube, možnosť pokračovania prezerania videa zatiaľ čo sa pohybujete v rozhraní aplikácie, vytváranie playlist-ov, možnosti ich prehrávania aj v offline režime a ďalšie užitočné funkcie.

myTube!
myTube!
Developer: ‪Ryken Studio‬
Price: $0.99+

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close