ANDROIDZariadenia

Je to tu! Nokia už zajtra predstaví zaujímavý smartfón Nokia X5

Podľa najnovších únikov, nás delí od predstavenia veľmi zaujímavé smartfónu Nokia X5 už len niekoľko hodín. Čínsky výrobca HMD Global, ktorý aktuálne stojí za výrobou mobilných telefónov Nokia, by mal už zajtra predstaviť cenovo dostupný model.

K predstaveniu smartfónu Nokia X5 malo podľa dohadov dôjsť už minulý týždeň. Výrobca sa však rozhodol predstavenie cenovo dostupného smartfónu kvôli veľmi zlému počasiu odložiť. Ak však všetko pôjde tak ako má, ďalší smartfón pribudne pod krídla fínskej Nokie už zajtra.

Nokia X5 ako cenovo dostupný, ale výkonný smartfón

Nokia X5 by mala stáť len okolo 100 €. Pod kapotou by sa pritom mal nachádzať 8-jadrový procesor MediaTek Helio P60 spolu s pamäťou 3 GB, 4 GB alebo 6 GB RAM a s 32 alebo 64 GB úložiskom. Novinka by sa mala volať pre čínsky trh Nokia X5, pričom v Európe bude dostupná ako model Nokia 5.1 Plus.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: Nokia

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close