NávodySpravodajstvoXiaomi

Je pre váš smartfón dostupná MIUI 12 aktualizácia, ale zariadenie ju nechce vyhľadať? Takto ju nainštalujete manuálne

Pozrite sa, ako si môžete pomocou niekoľkých jednoduchých krokov do svojho Xiaomi, resp. Redmi smartfónu, manuálne nainštalovať najnovšiu MIUI 12 nadstavbu

Hoci spoločnosť Xiaomi aktívne pracuje na vývoji ďalšej verzie MIUI, tak aj napriek tomu, súčasnú MIUI 12 nadstavbu spoločnosť zatiaľ distribuovala len pre menšiu polovicu oficiálne podporovaných zariadení. Aktualizácia s MIUI 12 je aktuálne dostupnou pre 21 modelov smartfónov, pričom dostupnou by mala byť v budúcnosti pre takmer 50 zariadení.

Pre tieto zariadenia je aktuálne dostupná MIUI 12 nadstavba

V prípade, ak ste na zozname nižšie našli model svojho smartfónu, ale aj napriek tomu neevidujete dostupnosť aktualizácie prostredníctvom OTA, tak si ju môžete nainštalovať do smartfónu manuálne. Najprv si však pozrime zariadenia, pre ktoré je aktualizácia aktuálne dostupnou.

 1. Xiaomi Mi 9: Global  / European
 2. Xiaomi Mi 9 Lite: GlobalEuropean
 3. Xiaomi Mi 9 SE: GlobalEuropean
 4. Xiaomi Mi No te 10: GlobalEuropean
 5. Xiaomi Mi 10 Pro: Global
 6. Xiaomi Mi 10: Global
 7. Xiaomi Mi 9T Pro: Global / European
 8. Xiaomi Mi 9T: Global   / European
 9. POCO F2 Pro: Global  / European
 10. Redmi K30 Pro: Global  / European
 11. Xiaomi Mi 10 Lite 5G: European
 12. Redmi Note 9: Global /European
 13. Redmi 9A: GlobalEuropean
 14. Redmi Note 8 Pro (Beta/Mi Pilot):  Global /European
 15. Xiaomi Mi 8 Lite: Global
 16. Xiaomi Mi Note 10 Pro: Global
 17. Redmi S2:  Global
 18. Xiaomi Mi Mix 3 5G: European
 19. Xiaomi Mi Mix 3: Global
 20. Xiaomi Mi Note 3: Global
 21. Xiaomi Mi MIx 2S: Global

Pozrite sa, ako si môžete manuálne nainštalovať MIUI 12

V prípade, ak ste vyššie našli aj svoj smartfón, tak si v prvom kroku skontrolujte distribúciu vášho zariadenia. Teda či máte smartfón určený pre globálny trh, alebo pre európsky, prípadne iný región. Urobiť tak môžete prostredníctvom tohto návodu.

Pozn. redakcie: pred samotnou inštaláciou  si nezabudnite spraviť zálohu vášho zariadenia. Redakcia nášho portálu nezodpovedá za prípadné problémy spojené s inštaláciou

Následne, ako zistíte distribúciu vášho zariadenia, tak si stiahnite prostredníctvom vášho smartfónu vhodnú MIUI 12 nadstavbu pre vaše zariadenia. Potom si otvorte Nastavenia > Systémové aktualizácie > a 11-krát za sebou klepnite na logo MIUI 11. Potom kliknite na tri bodky v pravej vrchnej časti, a zvoľte možnosť „Vyberte balík aktualizácie“. Následne budete presmerovaný do správcu súborov, prostredníctvom ktorého otvorte stiahnutý inštalačný balík. Po jeho otvorení začne proces inštalácie najnovšej MIUI 12 nadstavby.

Pevne veríme, že návod vyššie vám pomohol.

Via xiaomiadictos.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close