Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

JANOBIKE T10 Pro – kolobežka s nekompromisným dojazdom až 80 km a maximálkou 70 km/h s lákavou cenou

Si fanúšikom adrenalínovej jazdy, poprípade hľadáš kolobežku, ktorá ti ponúkne kopec zábavy? JANOBIKE T10 Pro je určite tou správnou voľbou.

Milovníci rýchlej jazdy a elektrických kolobežiek by určite mali spozornieť! Elektrická kolobežka už nie je iba mestským presúvadlom, ale môže ponúknuť aj kopec zábavy a adrenalínu. Skvelý príkladom je aj naozaj špičkovo vybavená elektrická kolobežka JANOBIKE T10 Pro ponúkajúca výkon až 2 x 1200W a maximálnu rýchlosť 70 km/h. Bezkonkurenčnú akceleráciu pritom dopĺňa aj veľká batéria zabezpečujúca dojazd až 80 km. Tak nadpriemerné parametre by pri drvivej väčšine značkových kolobežiek znamenali šialene vysokú cenu, čo však nie je prípad tohto modelu. Ten totižto na e-shope Geekbuying.com momentálne kúpiš už za 852,29 eur s bezplatným doručením z európskeho skladu bez ďalších poplatkov

JANOBIKE T10 Pro už za 852,29 eur s kupónom „GKB927S“ nájdeš TU

Bezkonkurenčný výkon a dojazd

Kolobežka JANOBIKE T10 Pro sa rozhodne nestratí ani v svižnej mestskej premávke. Výkon 2 x 1200W a maximálku až 70 km/h je pod nohami rozhodne cítiť. Pohonné ústrojenstvo ťa však nepodrží iba v mestských podmienkach, ale aj v náročnejšom teréne. Dvojica elektromotorov totižto zabezpečuje dostatok výkonu aj v kopcoch, vďaka čomu sa kolobežka pýši tým, že zvláda maximálne stúpanie až 35° a odvezie až 200 kg!

janobike t10 pro 2
Zdroj: Geekbuying, Vosveteit.sk (úprava)

Ruka v ruke s pohonným ústrojenstvom ide v tomto prípade naozaj masívna batéria s článkami typu 18650. Kapacita akumulátora je na úrovni až 23 Ah, čo je vo svete elektrických kolobežiek nadpriemerný údaj. Vďaka nej ponúka kolobežka dojazd už v úvode spomínaných 80 km. Bežný používateľ tak nemusí počítať s každodenným nabíjaním, keďže takúto vzdialenosť zvládne za jeden deň naozaj málokto. Samotnú batériu nájdeme umiestnenú v širokej podstave, ktorá vďaka tomu ponúka väčší a komfortnejší priestor pre nohy používateľa.  

janobike t10 pro 3
Zdroj: Geekbuying, Vosveteit.sk (úprava)

Extrémna porcia výkonu si vyžaduje nadpriemernú bezpečnostnú výbavu, aby bola jazda na kolobežke za každých okolností bezpečná. Výrobca preto siahol po viacerých pokročilých riešeniach. Spomenieme napríklad dvojité odpruženie predného a zadného kolesa, tuhý železo-hliníkový rám alebo vystužené pneumatiky s výrazným dezénom. Samozrejme nechýba ani „povinná“ výbava v podobe kotúčových bŕzd či predné i zadné LED osvetlenie

janobike t10 pro osvetlenie
Zdroj: Geekbuying, Vosveteit.sk (úprava)

Fanúšikov pohodlnej jazdy napríklad pri dlhších vzdialenostiach určite poteší aj prítomnosť odpruženej sedačky. Nemali by sme zabudnúť ani na ďalšie doplnky v podobe výklopného bočného stojanu, kompaktného LED displeja na riadidlách zobrazujúceho všetky potrebné informácie počas jazdy či na možnosť skladania celej konštrukcie, čo sa určite hodí pri presúvaní v mestskej doprave alebo v aute. 

JANOBIKE T10 Pro už za 852,29 eur s kupónom „GKB927S“ nájdeš TU

Elektrickú kolobežku JANOBIKE T10 Pro momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za eur. Pri objednávke však nezabudni využiť zľavový kupón. Kolobežka je dodávaná z európskeho skladu bez poplatku navyše, vďaka čomu sa vyhneš aj nepríjemnostiam ako clo alebo DPH. 

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close