AppleSpravodajstvoTECHNOLÓGIE

iTunes čoskoro aj vo Windows Store. Ktoré aplikácie ju budú nasledovať?

Build 2017 je plný prekvapení. Tým najnovším je oznámenie, že iTunes, známa aplikácia hlavne pre fanúšikov zahryznutého jablka, ktorí sa bez nej nezaobídu sa čoskoro objaví vo Windows obchode.

iTunes aplikácia je nevyhnutná pre majiteľov zariadení, ktorí chcú prenášať súbory medzi smartfónov a PC. Zároveň prostredníctvom nej majú prístup k obsahu ako sú filmy či hudba čo má byť aj jeden z hlavných dôvodov prečo aplikácia smeruje do Windows obchodu. Má totiž tvoriť bránu medzi Windows fanúšikmi a spomínaným obsahom.

Mimochodom, je to už v poradí druhá veľká aplikácia po Spotify (ktorej bol ohlásený comeback), ktorá by mala zavítať do obchodu. V každom prípade je to pre Microsoft výhra, že v obchode sa ocitne ďalšia vysoko hodnotená aplikácia.

Ďalším gólom pre Microsoft by mohlo byť prilákanie Google aplikácií, alebo aspoň ich alternatív, ktoré by kvalitatívne spĺňali tie najvyššie kritéria. Ktoré aplikácie vám chýbajú v obchode?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close