SpravodajstvoZariadenia

iPhone XS Max valcuje vo výdrži batérie nedávno predstavený Note 9 a Pixel 3 XL

Keď príde reč na vlajkové lode jednotlivých výrobcov tak každý z nás obhajuje toho svojho „výrobcu“. Posledné týždne boli na predstavenia nových smartfónov hojné. Dočkali sme sa zariadení od tých najväčších technologických gigantov ako sú spoločnosti Apple, SamsungGoogle (čoskoro sa k ním pridajú zariadenia aj od čínsky „tigrov“ Xiaomi a Huawei).

Ako býva už zvykom tak viacero väčších redakcií ako aj YouTuberov sa pustilo do „veľkého“ testovania. Jedným z testerov je aj známy Mrwhosetheboss, ktorý testoval výdrž batérií tých najvýkonnejších zariadení dostupných na trhu.   V jeho teste môžeme vidieť zariadenia Pixel 3XL, Galaxy Note 9, iPhone Xs a Sony Xperiu XZ3. Dlho vás napínať nebudeme, víťazom sa stál smartfón z kuchyne spoločnosti Apple. Test si však môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: Youtube (Mrwhosetheboss)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close