Spravodajstvo

Viacerí majitelia nových iPhone XS telefónov sú rozhorčení. Telefón za viac ako 1000€ im nefunguje ako by mal

Nové smartfóny z kuchyne Apple sú tu s nami už niekoľko týždňov a odvtedy sa pomaly, ale isto dostávajú medzi ľudí. Najnovšie však správy týkajúce sa nových zariadení šíriace sa internetom nepotešia, minimálne vlastníkov iPhone XS smartfónov.

Viacero používateľov, vrátane známeho Youtubera Unbox Therapy začalo hlásiť problémy s nabíjaním. Problém sa konkrétne týka Lightning kábla, ktorý nezačne nabíjať zariadenia až kým používateľ neprebudí obrazovku alebo opätovne nezapojí kábel. Hoci sa jedná na prvý pohľad o „drobnosť“, ale s týmto názorom určite by nesúhlasili používatelia, ktorí si cez noc nabíjajú zariadenia a ráno ho potrebujú mať pripravené pred cestou do práce.

Podľa všetkého problém sa nedotýka bezdrôtového nabíjania, ktoré funguje ako má. Portál Engadget.com aktuálne požiadal spoločnosť o Apple o komentár k vzniknutému problému. Spoločnosť sa avšak zatiaľ nestihla vyjadriť k vzniknutej situácii, a tak nevieme či sa jedná „len“ o softwarový problém, alebo sa bude jednať o hardware.  V každom prípade ak uvažujete o kúpe nového iPhone XS smartfóne tak vám odporúčame s kúpou počkať ešte niekoľko dní kým sa problém nevysvetlí.

Zdroj: Engadget.com, úvodný obrázok: Youtube (Unbox Therapy)

TIP  Užívanie antibiotík má preukázateľne negatívne dôsledky na naše zdravie. Konzumujeme ich denne a to bez toho, aby sme si to uvedomovali
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close