Spravodajstvo

Nový iPhone XS Max má druhý najlepší fotoaparát na trhu podľa DXOMark. V TOP 9 nájdeme ešte zástupcov Xiaomi, Huawei Google, HTC a Samsung

Nedávno predstavené smartfóny z kuchyne americkej spoločnosti Apple zamiešali poradie v rámci najlepších fotomobilov na trhu. Konkrétne zariadenie Appple iPhone XS Max sa obsadil 2. priečku v rámci DXOMark.

Ako môžete nižšie vidieť tak dominantným zariadením na trhu je smartfón Huawei P20 Pro s tromi kamerami. Rozdiel však medzi prvým a posledným zariadením z tabuľky nie je vôbec tak výrazný ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať – 11 bodov.

iPhone XS Max fotoaparat
Zdroj: dxomark.com

V každom prípade nový iPhone Max XS patrí medzi elitné fotomobily. Oproti minuloročnej vlajkovej lodi iPhone X si polepši o 8 bodov.

Nižšie vo videu môžete „ochutnať“ kvalitu videí nového iPhone XS Max.

Zdroj: dxomark.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky