Pracovné ponuky
AppleSpravodajstvo

iPhone 9: Starý dizajn, ale parametre roku 2020 s lákavou cenou. Zaujal by Vás?

Na internete sa objavilo video, ktoré o sebe hovorí, že zachytáva iPhone 9, resp. iPhone SE 2, ktorý má byť predstavený koncom marca.

Začiatkom januára sa do obehu dostali obrázky, ktoré mali údajne zachytávať zariadenia iPhone SE 2, resp. iPhone 9. Okrem toho, hovorilo sa o 4,7“ LCD displeji bez zárezov a dizajne, ktorý vychádza zo smartfónu iPhone 8. Podľa najnovších správ, bude však vzhľadovo vychádzať ešte zo staršieho modelu.

V priebehu dnešného rána sa objavilo na internete video so spomínaným smartfónom zo začiatku januára. Ako môžete vidieť, ide o dizajnovo „prekopaný“ iPhone 4, resp. iPhone 5se. Zároveň z videa vidieť prednú stranu displeja, ktorá okrem širokej „brady“ a „čela“ ponúka aj dedikované tlačidlo Domov. Ak by bol smartfón predstavený v tomto dizajne, tak si dovolíme povedať, že cestu za úspechom bude mať ťažkú. Predsa len sme v roku 2020, kedy dizajnové požiadavky ľudí sú úplne niekde inde.

Čo sa týka jemnej zelenej zadnej steny, tak tá dizajnovo bola zjavne inšpirovaná zariadením iPhone 11. Očakáva sa, že zariadenie bude predstavená koncom marca, a o pár týždňov na to, sa dostane do predaja.

Starý dizajn, ale parametre roku 2020?

Očakáva sa, že okrem predného 4,7“ IPS Retina displeja, bude smartfón vybavený najnovším čipom Apple A13 Bionic, ktorý bol predstavený spolu so zariadení iPhone 11. V prípade operačnej pamäte sa očakáva 3GB RAM v kombinácii so 64GB/128GB úložným priestorom. V prípade kamier môžeme očakávať prednú 7-megapixelovú selfie kameru a hlavná kamera umiestnená v zadnej stene by mala mať rozlíšenie 12-megapixelov. V prípade batérie sa očakáva kapacite v rozmedzí 2 100 až 2 800mAh. Predpokladaná cena smartfónu je 399$.

Nuž, ak by Apple predstavil vyššie spomínaný smartfón v nezmenenom stave, zaujal by Vás? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Via gsmarena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close