AppleSpravodajstvo

Prvé odliatky obalov pre nový iPhone XI a iPhone XI Max sú na svete. Takýto bude dizajn noviniek od Applu

Už v minulosti sa na internete objavili prvé špekulácie o tom, ako bude vyzerať nová generácia iPhonov od spoločnosti Apple. Viaceré zdroje poukazovali na zaujímavé usporiadanie zadného fotoaparátu, ktorý bude údajne zložený až z troch jednotlivých snímačov. Ich usporiadanie by malo napodobňovať dizajn zadného fotoaparátu na smartfónoch Huawei Mate 20, v prípade iPhonov však bude zaujímavá kamera umiestnená v ľavom hornom rohu zadného krytu.

Dizajn opäť odhaľujú výrobcovia obalov

Všetky doterajšie zdroje boli ale založené iba na uniknutých interných informáciách a dokumentoch, čo spôsobilo, že vo svete neboli považované za úplne relevantné. Najnovšie fotografie nám ale dávajú aspoň čiastočný pohľad na to, ako by mohli budúce smartfóny od Applu vyzerať. Fotografie odliatkov pre budúce obaly pre zariadenia sú totižto vždy prvým zdrojom informácií, ktoré sa týkajú dizajnu smartfónov a práve takéto fotografie sa len prednedávnom objavili na viacerých sociálnych sieťach. Ako to už býva zvykom, fotografie odhaľujúce dizajn zariadení pochádzajú opäť z Číny. Zverejnené boli na čínskej sociálnej sieti Weibo, neskôr o nich informoval zahraničný portál Slashleaks.com.

iphone 11 predna strana_opt
Zdroj: Weibo

O novej generácií iPhonov od spoločnosti Apple zatiaľ veľa nevieme. Povráva sa, že nová generácia by mohla konečne prísť s klasickým USB Type-C konektorom, ktorý by určite uľahčil život viacerým majiteľom zariadení, keďže práce USB Type-C sa má stať štandardným konektorom, teda minimálne v rámci EÚ. Všetky doposiaľ odhalené informácie nájdete na našom webe.

Zdroj: Slashleaks.com, úvodný obrázok (Weibo)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close