AppleSpravodajstvo

iPhone 11 – poznáme kompletné technické špecifikácie, ako aj cenu

Kompletné špecifikácie sa na internete objavili len pár dní pred ich predstavením

Počas včerajška sme vás informovali o odhalení dátumu predstavenia nových smartfónov od spoločnosti Apple, ktoré budú predstavené už 10. septembra. Krátko po tomto úniku sa ale na internete objavili ďalšie zásadné informácie. Tentokrát boli odhalené takmer celé technické špecifikácie pripravovaných smartfónov iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max.

Novinky z výrobne Apple

Najnovšie informácie pochádzajú z celkom neznámeho internetového fóra Tme.net, no pri pohľade na príspevky používateľa, ktorý vystupuje pod prezývkou sukh22, môžme usúdiť, že sa jedná o vcelku dôveryhodný zdroj. Poďme sa teda pozrieť detailnejšie na technické špecifikácie, ktoré boli týmto používateľom zverejnené.

iphone 11 specifikacie cena_opt
Zdroj: Tme.net

Ako vidno na vyššie priloženom obrázku, základný model iPhone 11 príliš veľkými zmenami neprešiel. Výraznou zmenou je zadný duálny fotoaparát, poprípade 4GB RAM a najnovší procesor A13. V prípade verzií Pro môžme hovoriť o trojitom zadnom fotoaparáte, taktiež najnovšom čipe A13, ale aj o väčšej batérii.

Poznáme aj ceny pripravovaných smartfónov

Na spomínanom fóre sa objavili aj ceny pripravovaných smartfónov. Tentokrát sa zdražovania báť nemusíme, teda samozrejme iba v prípade, ak sa všetky informácie ukážu ako pravdivé. Ceny by sa mali podľa používateľa sukh22 zhodovať s cenami z predošlého roku. Nový iPhone 11 bude začínať na hranici 749 dolárov, iPhone 11 Pro na 999 dolároch a vrcholný iPhone 11 Pro Max bude začínať na 1099 dolároch.

Všetky novinky zo sveta spoločnosti Apple nájdeš na našom webe.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky