Spravodajstvo​​Xbox

Interaktívny film ‘Late Shift’ bude v apríli dostupný na Xbox One

Koľkokrát ste sledovali film a uvedomili si, že kričíte na postavy, keď ste sa snažili čo najlepšie premietnuť svoje príkazy na hercov na obrazovke, no bezvýsledne? Je tu však jeden film, ktorý sa práve toto snaží zmeniť. Michael R. Johnson, ktorý pracoval na filme Sherlock Holmes z roku 2009, napísal nový interaktívny film, kde vy ako divák môžete v jednotlivých častiach filmu rozhodovať .

Urobte lepšie rozhodnutia s každým ďalším pozretím

Film bol uvedený ako aplikácia pre iOS a bol tiež premietaný vo vybraných kinách, povoľujúc divákom spoločne hlasovať o každom rozhodnutí prostredníctvom svojich smartfónov. Dokopy to činí 180 rozhodnutí a sedem možných koncov v rozpätí štyroch hodín záberov z Londýna.

„Late Shift“ má svojich hrdinov, svoj dej, zlaté klince i zlomové okamihy. Má jeden začiatok, ale nespočetné množstvo možných dejových línií a sedem rôznych zakončení.

Matt, šikovný študent, musí preukázať svoju nevinu potom, čo bol nútený vylúpiť slávny londýnsky aukčný dom. Ako sa diváci rozhodnú konať, keď sa všetko obracia proti nemu? Publikum prijíma rozhodnutia za hrdinu interaktívneho thrilleru, zatiaľ čo film neustále napreduje.

Tentoraz je to iné, pretože možno dopozeráte film s vedomím, že ak si ho pozriete znovu, môžete vidieť iný príbeh. Osud hlavného hrdinu je len vo vašich rukách. Je na vás, aby ste objavovali nespočetné množstvo variácií rovnakého deja a urobili „lepšie“ rozhodnutia.

Film bude dostupný na Xbox One budúci mesiac, ale už teraz je k dispozícii pre iOS a Android.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close