TIP REDAKCIEXiaomi

Inteligentnú FullHD IP kameru od Xiaomi môžeš aktuálne získať za fantastických 40 eur!

Chcete mať svoj domov dokonale zabezpečený? Netrápte sa s drahými kamerovými systémami a skúste inteligentné riešenia od Xiaomi! Najnovšiu generáciu inteligentnej IP kamery môžete aktuálne získať už za neuveriteľných 40 eur

Širokouhlý obraz

Inteligentná IP kamera Xiaomi Mijia ponúka naozaj dokonalý 360-stupňový obraz s FullHD rozlíšením. Priestor okolo kamery sa dá monitorovať klasickým motorčekom, ktorý s objektívom kamery otáča. Celá kamera je pritom uchytená na antivibračnej konštrukcií, čím ja zabezpečený dokonalý obraz aj počas otáčania. 

Zdroj: Geekbuying

Obojsmerný zvuk

Ďalšia výhoda lacnej IP kamery z výrobne Xiaomi. Kamera je totižto vybavená mikrofónom, ako aj reproduktorom, vďaka čomu počujete, čo sa v byte deje. Pomocou zabudovaného reproduktoru môžete zase bezproblémovo komunikovať, napríklad s hosťami. 

Farby aj pri slabom svetle

Zdroj: Geekbuying

Nová generácia inteligentnej kamery Xiaomi Mijia prichádza aj s vylepšeným obrazom v zlých svetelných podmienkach. Predošlá generácia dokázala v slabých svetelných podmienkach natáčať iba na čierno bielo, zatiaľ čo nová generácia nemá s farebným obrazom žiadny problém. Ak sa ale jedná o úplnú tmu, stále treba počítať s čierno bielym obrazom, ktorý by mal byť ale v prípade novej generácie opäť o čosi vyhladenejší a krajší. 

Detekcia pohybu

Používate kameru hlavne na zabezpečenie Vašej domácnosti? Žiadny problém. IP kamera totižto automaticky detekuje pohyby v byte a nahraté videá následne automaticky ukladá, či už na cloud, alebo do pamäťovej karty. Najväčšou výhodou je ale inteligentné filtrovanie poplachov pomocou umelej inteligencie. Tá totižto dokáže určiť, či bol poplach spôsobený hýbajúcou sa záclonou, zapínaním svetla, hmyzom, alebo náhodným pohnutím poličky, na ktorej sa kamera nachádza. 

Tip pre vás  Známy e-shop prišiel vo svojom blogovom príspevku so správou, že Xiaomi nepredstaví PRO verziu zariadenia Mi 9T

Uchytiť sa dá aj na stenu

Chcete dať Vašej bezpečnostnej kamere pevné miesto? Taktiež žiadny problém. Konštrukcia kamery disponuje predvŕtanými dierami na šróby, ktorými ich môžete jednoducho a bezpečne uchytiť na akúkoľvek stenu v byte. 

Prepracovaná aplikácia

Na záver iba dodáme, že s kamerou môžete komunikovať úplne jednoduchým spôsobom – prostredníctvom aplikácie vo Vašom smartfóne. V aplikácií nájdete nie len live obraz, ale aj predošlé záznamy a možnosti nastavenia celej kamery presne podľa Vašich predstáv. 

Novú generáciu IP kamery Xiaomi Mijia môžete aktuálne získať za 43,07 eur, no pri použití špeciálneho kupónu ECVYXSNU zrazíte cenovku na fantastických 40,37 eur

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Geekbuying)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close