SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Inteligentné hodinky s meraním teploty a tak nízkou cenovkou? Číňania opäť dokazujú, že sa to dá

S cenovkou iba skvelých 21,24 eur a bezplatnou dopravou ide naozaj o ponuku, ktorej neodoláš

Pokukávaš po inteligentných hodinkách, ktoré by takmer nijako neovplyvnili situáciu v tvojej peňaženke, no zároveň by spĺňali aj náročnejšie požiadavky a očakávania? Ak áno, tak ťa tieto inteligentné hodinky určite potešia. S aktuálnou cenovkou 21,24 eur a bezplatnou dopravou ide o naozaj skvelú ponuku, ktorej odolá málokto. 

Aktuálnu ponuku na inteligentné hodinky s meraním teploty nájdeš na Cafago.com

Jeden z najdostupnejších kúskov na trhu

Tieto inteligentné hodinky prinášajú naozaj skvelé technológie, ktoré by si v tejto cenovej kategórii čakal márne. V prvom rade určite spomenieme 1,3-palcový displej s rozlíšením až 240 x 240 pixelov, ktoré určite nijako nezaostáva za konkurenciou.

inteligentne hodinky s meranim teploty 2
Zdroj: Cafago

Vyhotovenie zo silica gélu umožňuje pohodlné nosenie v naozaj akýchkoľvek podmienkach – či už do práce, do školy, či na športové aktivity. Pri športových aktivitách určite príde vhod aj krytie IP67, ktoré umožňuje používanie hodiniek bez takmer akýchkoľvek obmedzení. 

Dostatočná výdrž batérie na niekoľko dní aktívneho používania. Pri bežnom používaní môžete počítať s výdržou od 7 do 9 dní, takže na každodenné nabíjanie myslieť nemusíte. 

inteligentne hodinky s meranim teploty 3
Zdroj: Cafago

Množstvo inteligentných funkcií, ktoré využijete na každodennej báze. Spánkový monitoring, či sledovanie fyzických aktivít, sledovanie tepu, meranie prejdenej vzdialenosti, či dokonca meranie telesnej teploty a to priamo zo zápästia!

inteligentne hodinky s meranim teploty
Zdroj: Cafago

Bezproblémové pripojenie s takmer akýmkoľvek smartfónom pomocou pripojenia Bluetooth – iOS 8.2 a vyšší a Android 4.4 a vyšší

Akciovú ponuku na tieto inteligentné hodinky nájdeš na e-shope Cafago.com. Momentálne ich môžeš „uchmatnúť“ už za skvelých 21,24 eur s tradičnou bezplatnou dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. 

Aktuálnu ponuku na inteligentné hodinky s meraním teploty nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close