SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Inteligentné hodinky COLMI P9 – každodenné štýlovky so 6 športovými režimami za skvelú cenu

Naozaj štýlové a moderné inteligentné hodinky, vhodné na každodenné nosenie, či prípadné športovanie nemusia stáť stovky eur!

Inteligentné hodinky sa už viac menej stali bežnou výbavou väčšiny používateľov smartfónov. Jednoduché prepojenie s telefónom a kopa skvelých funkcií uľahčuje používanie smartfónu, šetrí čas, ale zároveň nás aj udržiava v aspoň ako takej kondícii. Ak stále patríš medzi ľudí, ktorí inteligentnými hodinkám odolávali, napríklad kvôli neprimerane vysokej cene, teraz máš možnosť siahnuť po naozaj dostupnom modeli. Hodinky COLMI P9 s 1,3-palcovým displejom, ktoré sa pýšia najmä moderným dizajnom, totižto stoja iba neuveriteľných 19,54 eur!

Hodinky COLMI P9 za 19,54 eur nájdeš na Cafago.com

COLMI P9 – štýlové hodinky nemusia stáť stovky eur

Ako sme už spomenuli vyššie, najväčšou prednosťou hodiniek COLMI P9 je jednoznačne moderný štýlový dizajn, ktorý nepochybne vychádza z najpopulárnejších inteligentných hodiniek na trhu Apple Watch. COLMI P9 však aj napriek násobne nižšej cene ponúkajú moderné technológie, s ktorými si väčšina z nás bohate vystačí. 

colmi p9 cierna
Zdroj: Cafago

Na prvý pohľad hodinky COLMI P9 zaujmú 1,3-palcovým displejom so štandardným rozlíšením 240 x 240 pixelov. Displej je osadený v tele hodiniek vyrobeného z nehrdzavejúcej ocele, ktoré na ruke udržiava silikónový náramok

colmi p9 meranie tepu
Zdroj: Cafago

Pri modernejších inteligentných hodinkách sa počíta s viacerými kľúčovými funkciami, ktoré samozrejme nájdeme aj v hodinkách COLMI P9. Spomenúť určite treba automatický monitoring tepu, približné meranie krvného tlaku či okysličenia krvi, ale aj dôkladný spánkový monitoring. 

colmi p9 softver
Zdroj: Cafago

Nechýba však ani 6 predvolených športových režimov, prepojenie so smartfónom a následne preposielavanie notifikácií z vybraných aplikácií, či tradičné počítadlo kalórií, krokov, prejdenej vzdialenosti či omnoho viac. Špecialitou hodiniek COLMI P9 je aj predinštalovaná hra, ktorá môže padnúť vhod napríklad pri cestovaní s vybitým smartfónom. 

Keďže sú hodinky určené aj na športovanie, počíta sa aj s čiastočnou odolnosťou. Tú zabezpečuje nie len pohodlný silikónový náramok, ale aj samotné telo hodiniek, ktoré spĺňa certifikáciu IP67. Pri umývaní rúk, daždivom počasí, či prípadnom poliatí sa tak nemusíte obávať poškodenia hodiniek. 

Jednou z najzásadnejších informácií pri výbere hodiniek je jednoznačne ich výdrž. Hodinky COLMI P9 sú vybavené batériou s kapacitou 180 mAh, ktorá pri bežnom použití zabezpečí chod po dobu zhruba 7 – 8 dní. V stand-by režime však hodinky vydržia až 3 mesiace. 

Hodinky COLMI P9 za 19,54 eur nájdeš na Cafago.com

Inteligentné hodinky COLMI P9 momentálne nájdeš v skvelej ponuke na e-shope Cafago.com už za 19,54 eur, tradične, s bezplatným doručením

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close