SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Inteligentná termoska so zabudovaným teplomerom nie je sci-fi, ale cenovo dostupná realita

Túto nadčasovú termosku si môžeš momentálne na e-shope TomTop.com kúpiť už za 11,04 eur s bezplatným doručením

Kto by to bol povedal, že sa raz dočkáme momentu, že môže byť aj obyčajná termoska na teplé nápoje inteligentná? Realita sa stáva skutočnosťou a dnes sme svedkami toho, že inteligentné zariadenia sú už úplne bežné a týka sa to aj spotrebných tovarov. Táto skvelá termoska z nehrdzavejúcej ocele je toho typickým príkladom. Skvelou správou je, že aj napriek svojich nevšedným vymoženostiam si zachováva dostupnú cenovku na úrovni iba 11,04 eur. 

Termosku s LED displejom a teplomerom za 11,04 eur nájdeš na TomTop.com

Termoska so zabudovaným LED displejom a teplomerom

Termoska je vyrobená z odolného nerezu, ktorý zaručuje sto percentnú kvalitu po dobu niekoľkých rokov. Nebudete sa potýkať s koróziou, či inými nežiadúcimi javmi, ktoré pri nekvalitných termoskách môžu nastať. 

termoska s teplomerom 1
Zdroj: TomTop

Objem až 500 ml postačuje na bežné cestovanie v hromadnej preprave, v aute, či na turistike alebo lyžovačke. Najmä na cestách sa určite zíde zaoblené ústie fľaše, ktoré umožňuje piť nápoj z každej strany. 

Pri využití doma alebo v kancelárii určite oceníš stabilné protišmykové dno, či zabudovaný filter na čaj, taktiež z nehrdzavejúcej ocele.

termoska s teplomerom
Zdroj: TomTop

Na záver určite spomenieme najväčší ťahák tejto termosky – zabudovaný LED displej priamo v zátke termosky. Ten totižto po zobudení zobrazuje aktuálnu teplotu nápoja v termoske, čo sa určite môže hodiť ako prevencia proti popáleniu jazyka pri pití čaju, alebo kávy. 

Termosku s LED displejom a teplomerom za 11,04 eur nájdeš na TomTop.com

Termosku so zabudovaným LED displejom a teplomerom momentálne nájdeš až v 5 farebných kombináciách na e-shope TomTop.com za skvelých 11,04 eur s bezplatným doručením. Keďže sa jedná o dodanie z čínskeho skladu, treba počítať s o čosi dlhšou dodacou lehotou aj kvôli stále prebiehajúcej svetovej pandémii. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close