Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Inteligentná lampa Xiaomi Yeelight so zabudovaným bezdrôtovým nabíjaním sa konečne dostáva do predaja

Spoločnosť Yeelight, ktorá patrí pod giganta Xiaomi, predstavila ešte v januári tohto roku naozaj vynikajúci gadget, ktorý nesmie chýbať na vašom nočnom stolíku. Reč je o inteligentnom svietidle, ktoré zároveň umožňuje bezdrôtovo nabíjať váš smartfón. Nová nočná lampička so zabudovanou nabíjačkou sa ale vo svojej domovskej Číne vypredala doslova za pár dní. Skvelou správou však je, že inteligentná nočná lampa je už dostupná aj v našich končinách prostredníctvom partnerského eshopu Cafago.com, ktorý ju momentálne ponúka za naozaj bezkonkurenčnú cenu. 

Skvelú nočnú lampičku s bezdrôtovou nabíjačkou nájdeš na Cafago.com

Podpora až 10W rýchleho nabíjania

Nočná lampička Xiaomi Yeelight podporuje až 10W bezdrôtové rýchle nabíjanie, ktoré určite využíva mnoho z vás na dennej báze. Svietidlo tak stačí pripojiť priamo na 10W adaptér a môžete frčať! Ak 10W adaptér nemáte, poradíte si aj bez neho, no v tom prípade treba počítať s tým, že bežný 5V 2A adaptér bude nabíjať váš smartfón iba na 5W. 

xiaomi yeelight nocna lampa s nabijackou 2_opt
Zdroj: Cafago

Prenosné nabíjateľné svietidlo

Samozrejme, lampa využíva najmodernejšie LEDky, vďaka ktorým je lampa nie len prispôsobiteľná čo sa odtieňa svetla týka, ale zároveň ponúka naozaj veľkú dobu svietivosti. Samotné svietidlo sa dá totižto z nabíjacej stanice odstrániť, pričom ho môžete vďaka magnetom uchytiť na kovovú plochu. Lampa sa pritom nabíja iba 3 až 4 hodiny, no najviac ju budete zrejme využívať v dobe, keď bude priamo na nabíjačke. Ak by ste ale lampu umiestnili niekde inde, môžete sa spoľahnúť na to, že pri chladnom bielom svetle vydrží 11 hodín, zatiaľ čo pri zapnutom teplom žltom svetle sa batéria vybije až za 24 hodín. 

Klasický minimalistický dizajn

Klasickou farbou spoločnosti Yeelight je biela, ktorá vždy ladí s naozaj minimalistickým dizajnom. Inak tomu nie je ani v tomto prípade a musíme uznať, že lampa vyzerá naozaj úchvatne. Vyrobená je z plastu a na jej spodnej strane sa nachádzajú protišmykové podložky. Nabíjací micro-USB port je umiestnený na boku nočnej lampy. 

Nočná lampa Xiaomi Yeelight so zabudovanou bezdrôtovou nabíjačkou je momentálne dostupná v partnerskom e-shope Cafago.com. Vďaka aktuálnemu bleskovému výpredaju môže byť vaša už za neuveriteľných 21,19 eur, samozrejme, s dopravou zdarma. Poponáhľajte sa, lampa sa vypredáva závratnou rýchlosťou!

Skvelú nočnú lampičku s bezdrôtovou nabíjačkou nájdeš na Cafago.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close