SpravodajstvoZariadenia

Intel pracuje na skladacom smartfóne, ktorý bude údajne chcieť každý z nás

V poslednej dobe sa všetko točí ohľadne skladacích telefónov ktoré sa v nadchádzajúcich rokoch určite stanu trendom. Svetu bolo ale doposiaľ odhalených iba pár takýchto zariadení a z prvých obrazov môžeme usúdiť, že ich funkcionalita v tejto podobe nie je zrovna najlepšia. Spoločnosť Intel ale má riešenie na viacero nedostatkov, ktoré doposiaľ predstavené zariadenia mali.

Spoločnosť Letsgodigital odhalila patent patriaci spoločnosti Intel, a to skladací smartfón / tablet, ktorý je možné používať v troch rôznych podobách.

Zdroj:mspoweruser.com
Zdroj:mspoweruser.com

Patent bol podaný už v polovici roku 2017 a predstavuje „full-bleed“ obrazovku i keď s trochu hrubším dizajnom kvôli počtu zhybov.

Zariadenie by malo byť dodávané s dotykovým perom ktoré by sa malo dať elegantne zasunúť do záhybu. Taktiež nechýbajú kamery ktoré sú integrované v displeji.

Zariadenie je lepšie zobrazené v LGD renderoch nižšie v galérii.

Kedy sa naň môžeme tešiť ?

Pravdaže nieje jasné či vôbec niekedy takéto zariadenie príde na trh. Ak sním však nepríde Intel s operačným systémom od Microsoftu tak sním zaručene príde iný OEM s Androidom.

Zdroj: mspoweruser.com, ilustračný obrázok, rendery (Letsgodigital)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close