SpravodajstvoWindows

Instantné prekladanie cez Edge teraz dostupné pre Insiderov

Teraz keď už Microsoft pridal podporu pre rozšírenia do Edge na Windows 10, tak môžeme pozorovať rozkvit viacerých užitočných funkcionalít do tohto prehliadača. Väčšina noviniek je, samozrejme, ako vždy dostupná len pre Insiderov, ale to už je len krôčik od toho, aby sa dostali ku všetkým.

Najnovšie sme sa dočkali nového rozšírenia pre Edge, ktoré vám pomôže prekročiť jazykovú bariéru na internete. Ide o Instantné prekladanie (Instant Translate). Toto rozšírenie vám pomôže preložiť hocijaký text medzi 10 jazykmi. Vývojári boli a aj sú veľmi úspešní so svojou verziou pre Chrome a macOS verziou a teraz prichádzajú na Edge.

Instantné prekladanie zahŕňa:

  • Prekladanie vo vyskakujúcom okne z panelu nástrojov
  • Prekladanie označeného textu pomocou vyskakujúcej malej bubliny
  • Volenie textu z kontextového menu
  • História prekladov

Aplikácia sa ešte nenachádza vo Windows obchode a vyžaduje externé stiahnutie z oficiálnej stránky. Všetko sa môžete dozvedieť na oficiálnej stránke rozšírenia insttranslate.com.

Čo si myslíte o rozšírení Instantné prekladanie?

Dajte nám vedieť v komentoch

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close