Spravodajstvo

Instagram prináša Živé videá. Kedy budú dostupná pre Windows Mobile?

Známa sociálna sieť Instagram prostredníctvom svojho oficiálneho blogu oznámila viacero noviniek, ktoré zavádza do svojej aplikácie. Tou najvýznamnejšou však je podpora Živých videí.

Ako už asi správne tušíte tak táto novo predstavená funkcionalita umožňuje zdieľať s vašimi followermi videá, tak isto umožňuje ich aj Likeovať, či pridávať reakcie na ne.

Zároveň pribudla aj nová funkcionalita „Top Live tab“, ktorá umožňuje sledovať tie najpopulárnejšie živé videá na Instagrame. Ďalej pribudla možnosť vytváranie fotografií jednoduchým posunutím obrazovky doprava, ktoré je následne možné aj upravovať a samozrejme aj hneď zdieľať v štýle Snapchatu.

Zdroj: blog.instagram.com

Funkcionalita je momentálne dostupná len pre vybraných Android a iOS používateľov, čo sa týka Windows platformy tak o nej momentálne sa nehovorí. Avšak, vzhľadom na to, že Facebook (materská firma Instagramu) v pravidelných intervaloch aktualizuje svoje aplikácie, tak je možné očakávať tieto novinky aj na Windows Mobile platforme v najbližších dňoch či týždňoch.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close