APLIKÁCIE A HRYSponzorovaný obsahSpravodajstvoWindows 10 Mobile

Dočkali sme sa nového Messengeru pre Facebook

Len pred niekoľkými dňami sme vás informovali o novej aplikácii Facebook Messenger, ktorej dostupnosť nebola ohlásená, čo sa teraz mení, totiž vo Windows 10 Mobile obchode sa objavila možnosť viacerým používateľom stiahnuť spomínanú aplikáciu v podobe BETA verzie, ktorá je dostupná pre členov programu Windows Insider.

Medzi tie najväčšie novinky patria napríklad možnosti ako posielanie GIF súborov, stickerov, prezývok a ďalších funkcií ako sú živá dlaždica , editovanie skupín a podobne.

Aktualizované o 17:50

Viacerí z vás nám hlásili, že nie je možné stiahnuť aplikáciu, a aby to bolo možné je potrebné zmeniť región alebo oblasť zo Slovensko na iný, napr. Francúzsko.

Aplikacia je dostupná na odkaze nižšie pre všetkých členov programu Insider.

facebook_messenger_QR

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close