APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindowsZariadenia

Posledná šanca inovovať na Windows 10 zadarmo!

Od včerajšieho dňa vám plynie posledný mesiac na to aby ste využili ponuku služby Microsoftu. Jedná sa o bezplatnú inováciu na systém Windows 10. Na začiatku minulého roka spoločnosť Microsoftu oznámila, že táto verzia bude zdarma od samotného začiatku. A dňa 29. Júla 2015 sprístupnila operačný systém po celom svete. Od voľnej ponuky upgradu ktorá bola až doteraz k dispozícii, nás delí necelý mesiac.

Microsoft jednoznačne popiera žeby bezplatná ponuka Windowsu 10 bola aktuálna aj po tomto dátume. Svojim používateľom odkazuje že tí, ktorí si nechajú ponuku uniknúť si neskôr za ňu zaplatia. Konečný verdikt znie takto. Kúpa nového zariadenia, alebo zakúpenie novej domácej licencie Windowsu 10. Jej cena by sa mala pohybovať od 119$.

Cieľom spoločnosti Microsoftu je čo najskôr ,,obsadiť“ 1 miliradu zariadení. Pri presviedčaní svojich nových OS užívateľov vykonala  mnohé agresívne pohyby. Svojich zákazníkov tak postavila pred ťažký výber. Pripojiť sa k ďalším užívateľom Windowsu 10 alebo nie? Mnohí IT-odborníci ale aj laici sú práve v tomto momente na emocionálno-horskej dráhe.

Windows 10 je najlepší operačný systém všetkých čias

Posledným krokom Microsoftu bolo túto dilemu rozlúsknuť. Preto priniesla užitočný a ľahký spôsob odpovede, ako prejsť na Windows 10 alebo či ponuku odmietnuť. Odporúčania Microsoftu sú jasné. O novom systéme tvrdia, že je stabilný, bezpečný , spoľahlivý systém a práve preto by bola škoda túto ponuku len tak zahodiť.

Existuje spôsob ako si objednať bezplatný  upgrate aj po 29.júli.

Dňa 2. Augusta ďalšia aktualizácia prinesie vylepšenie  systému Windows 10 a bude dostupná zadarmo pre používateľov operačného systému Windows 10.

Zdroj: Neowin.net

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close