APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoTIP REDAKCIE

Ice Rage: Hockey perfektný hokej pre Váš telefón

V dnešnom článku si predstavíme hru z dielne HeroCraft pod názvom Ice Rage: Hockey. Jedná sa o veľmi podarenú hru s vynikajúcou hrateľnosťou, skvelým spracovaním, a veľmi kvalitným zvukovým doprovodom, na ktorom sa podieľali audio dizajnéri z titulov ako Max Payne, alebo Alan Wake.

Hra je vo veľmi peknej 3D grafike, a ponúka single aj multiplayer, ktorý sa ale hrá na jednom zariadení. Veľmi príjemná a zábavná možnosť zahrať si s kamarátom napríklad na tabletofóne Lumii 1520 , alebo Lumii 1320 so 6 palcovým displejom. Ale hrať sa samozrejme dá aj na zariadeniach s menšou uhlopriečkou.

V single playeri máte na výber z nasledujúcich možností: – Quick match (rýchly zápas), Deathmatch (musíte zdolať troch súperov za sebou), a League/Tournament (liga alebo turnaj).

Ako hráča si môžete zvoliť rôzne zábavné postavičky, od bežných hráčov, cez medveďa, ninju, drevorúbača až po Santu Clausa, pričom každá postava má vlastné zvuky, a rôzne vlastnosti.

Hra sa ovláda dvoma prstami, pravým strieľate, prípadne odoberáte puk, a ľavým pohybujete s hráčom. Pred každým zápasom si pritom môžete zapnúť funkciu „One Button“, vďaka ktorej hráč sám korčuľuje za pukom, a Vašou úlohou je len strieľať, prípadne odoberať puk súperovi. Je to rozhodne príjemná voľba, ale podľa nášho názoru to trocha uberá na zábavnosti. Brankára ovládate len v najťažšej úrovni. V ľahkej, a strednej chytá samostatne.

Tento titul sa hratelnosťou podľa nás radí medzi najlepšie hry pre mobilné telefóny vôbec, a pre skvelé spracovanie, a zábavnosť Vám ho doporučujeme aspoň vyskúšať. Hra je k dispozícii za cenu 1,99 EUR na tomto odkaze, pričom je k dispozícii aj skúšobná verzia. Z pamäte Vášho zariadenia si ukrojí približne 20 MB.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close