HuaweiSpravodajstvo

Huawei začal distribuovať EMUI 12 Beta pre prvé smartfóny. Ide o tieto modely telefónov!

Huawei začal na globálnom trhu distribuovať EMUI 12 v BETA zostavení pre prvé zariadenia.

Ešte koncom októbra spoločnosť Huawei zdieľala zoznam smartfónov, ktoré budú mať k dispozícii nadstavbu EMUI 12. Celkovo išlo o takmer tri desiatky telefónov, medzi ktorými sme našli i štyri roky staré zariadenia. Najnovšie, portál huaweicentral.com upozorňuje na to, že čínsky technologický gigant začal distribuovať pre prvé zariadenia novú verziu nadstavby, zatiaľ však len v rámci BETA programu. O ktoré zariadenia ide?

Tieto smartfóny dostávajú EMUI 12 (BETA) nadstavbu

Portál konkrétne upozorňuje na to, že Huawei sprístupňuje aktualizáciu pre smartfóny P40, Mate 30 a P40 Pro pričom aktualizácia je uvoľňovaná pre používateľov telefónov na globálnom trhu.

Ide vôbec o prvú aktualizáciu EMUI 12, ktorá prichádza s rôznymi novými funkciami, ako aj s obrovskou zmenou používateľského rozhrania. Portál ďalej dodáva, že aktualizácia je dostupnou prostredníctvom OTA. Ďalej, aktualizačný balík je podľa publikovaných správ  a náhľadov veľký približne 5,7GB a nesie kódové označenie 12.0.0.211, viď snímku obrazovky nižšie.

first-emui-12-beta-2
Zdroj: huaweicentral.com

Rovnako treba spomenúť, že aktualizácia prichádza s novým intuitívnym rozhraním a sekciou pre viacero zariadení v ovládacom paneli pre lepšiu inteligentnú spoluprácu naprieč viacerými zariadeniami. Ďalej, Huawei do systémovej aktualizácie zapracoval i ďalšie novinky, ktoré pozostávajú napríklad z nového typu písma, inteligentných priečinkov a podobne.

V závere však treba dodať, že EMUI 12 beta je testovací softvér a hoci vám umožňuje nainštalovať najnovšie funkcie do svojho zariadenia, tak by ste mali zvážiť jeho inštaláciu.

Mohlo by Vás zaujímať

Zobraziť komentáre
Close
Close