HuaweiSpravodajstvo

Huawei volá slovenských fanúšikov spoločnosti, aby sa stali testermi novej nadstavby EMUI 10

Spoločnosť Huawei volá fanúšikov spoločnosti, aby sa stali testermi nadstavby EMUI 10. Dostupná je len pre limitovaný počet záujemcov.

Spoločnosť Huawei volá svojich fanúšikov, ktorí by mali záujem o zapojenie sa do BETA testovania novej nadstavby EMUI 10 a zároveň vlastnia smartfón jeden zo smartfónov P30 a P30 Pro, aby sa stali testermi.

Kto sa môže do testovania zapojiť?

Do testovania sa môžu zapojiť majitelia smartfónov Huawei P30 a Huawei P30 Pro, ktoré pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie. Podmienkou je firmware 9.1.0.193 (uvoľňovanie tejto aktualizácie je v procese, pokiaľ ju vo svojom telefóne ešte nemáte, čoskoro ju dostanete). Testovanie je sprístupnené iba pre Dual SIM verzie telefónov.

Ako sa zapojiť?

Stiahnite a nainštalujte si aplikáciu FUT z tohto  odkazu. Prihláste sa do aplikácie so svojím Huawei účtom, pod záložkou Osobné potom nájdete tlačidlo Zapojiť sa do projektu. Približne v polovici septembra začne Huawei rozposielať aktualizácie na prihlásené telefóny. Testovanie bude na Slovensku otvorené pre obmedzený počet záujemcov z radov majiteľov modelu Huawei P30 ako aj majiteľov smartfónu Huawei P30 Pro.

Mimochodom, ak patríte medzi menej odvážných  fanúšikov spoločnosti, ale aj napriek tomu by ste sa chceli pozrieť na tie najvýraznejšie dizajnové zmeny, tak Vám dávame do pozornosti jeden z našich starších článkov, ktorý nájdete nižšie. V rámci neho sme sa venovali dizajnovým zmenám, ktoré priniesla nová nadstavba EMUI 10.

EMUI 10 vs EMUI 9.1: Pozrite si tie najväčšie vizuálne zmeny, ktoré priniesla najnovšia verzia nadstavby od Huawei

 

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close