HuaweiSpravodajstvo

Huawei spúšťa ďalšiu vlnu uvoľňovania aktualizácie EMUI 9.1 nadstavby. Dostupná je pre 14 nových zariadení

Spoločnosť Huawei koncom apríla informovala, že nadstavbu EMUI 9.1 dostane celkovo 49 zariadení. Nekonkretizovala však presný dátum. Druhým dychom však dodala, že sa tak stane čoskoro.

Na ďalších 14 zariadení si stiahnete najnovšiu verziu nadstavby EMUI

Prvými zariadeniami, ktoré nadstavba EMUI dostali, boli smartfóny z produktovej línie Mate 20. Neskôr aktualizáciu dostali aj smartfóny Huawei P30 a P30 Pro. Najnovšie, spoločnosť Huawei, prostredníctvom svojej oficiálnej Weibo stránky ohlásilo, že začína s vypúšťaním aktualizácie pre ďalších 14 zariadení.

Via Gizchina.com

Aktualizácia je tak dostupná pre smartfóny Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Porsche Design, Mate RS Porsche Design, P20, P20 Pro, nova 3, nova 3i, Maiman 7, Enjoy 9 Plus, Honor 10, Honor V10, Honor Play, a Honor 8X. Huawei zároveň ohlásil, že aktualizácia EMUI 9.1 beta, bude dostupná v najbližších dňoch pre zariadenia Mate 9, Mate 9 Pro, Mate 9 Porsche Design, P10, P10 Plus, nova 4, nova 4e, nova 2s, Honor V9 and Honor 9.

Via Gizchina.com

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close