Spravodajstvo

Huawei sa pravdepodobne chystá oznámiť jednu z najvýkonnejších ak nie najvýkonnejšiu power banku na svete

Power bank alebo po slovenský záložný zdroj energie je jedným z najčastejších doplnkov ku smartfónom. Oceníte ju hlavne pri cestovaní alebo hocikde kde nemáte prístup k elektrine. Prostredníctvom nej totiž dokážete niekoľkokrát nabiť smartfón prípadne iné kompatibilné elektronické zariadenia.

Dnes na trhu sú desiatky power baniek. Líšia sa od seba primárne kapacitou pričom nájdeme aj iné odlišnosti. Tou druhou najvýznamnejšou odlišnosťou je výkon. Tie aktuálne najvýkonnejšie dnes dosahujú výkon približne 15 až 18W (napr. Xiaomi 20000mAh 2C) . Spoločnosť Huawei sa ale chystá posunúť ich výkon na novú úroveň.

Podľa najhorúcejších správ kolujúcim zákulisím sa hovorí, že spoločnosť Huawei plánuje predstaviť 10.000mAh power bank s podporou protokolu 40W SuperCharge.

Vo výsledku to znamená, že používatelia smartfónov s podporou spomínaného protokolu budú schopní nabíjať svoje smartfóny výrazne rýchlejšie.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tip pre vás  Bezdrôtové slúchadlá QCY T2C s nabíjacím boxom a podporou Bluetooth 5.0 ešte takto lacné nikdy neboli!

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close