HuaweiSpravodajstvo

Huawei rozširuje dostupnosť nadstavby EMUI 9.1 pre ďalšie smartfóny. Našli ste si tam aj svoj?

Huawei rozširuje zoznam podporovaných zariadení, pre ktoré je dostupná nadstavba EMUI 9.1. Konkrétne pridáva 10 ďalších smartfónov.

Nadstavba EMUI 9.1 od Huaweiu je dostupná pre viacero zariadení, prevažne však len v  BETA verzii. To sa však pomaly, ale isto mení. Najnovšie spoločnosť vypúšťa oficiálnou cestou aktualizáciu nadstavby pre ďalšie zariadenia. Konkrétne pre modely Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Porsche Design, Mate RS Porsche Design, P20, P20 Pro, Nova 3, Honor 10, Honor V10, a Honor Play. Informuje o tom portál Gizchina.com.

EMUI 9.1 aktualizacia od Huawei_poster
Via Gizchina.com

Všetky vyššie zariadenia poháňa procesor Kirin 970. Update prináša viacero vylepšení, hlavným ťahúňom je však bezpochyby podpora Ark Compiler. Funkcionalita Ark Compiler prináša citeľné zrýchlenie chodu systému, vrátane aplikácií. Huawei hovorí, že systémové operácie sú o  viac ako 40% rýchlejšie, či plynulosť aplikácií 3. strán je efektívnejšia o 60%.  To samozrejme nie je všetko čo prináša táto aktualizácia. Používatelia sa môžu tešiť aj na GPU Turbo 3.0 mód, nové povely pre hlasového asistenta, možnosti nastavenia videí pre volajúceho, a  podobne.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close