Pracovné ponuky
HuaweiSpravodajstvo

Huawei prinesie prémiovú vlastnosť z novo predstavenej P30 na vybrané zariadenia Honor

Spoločnosť Huawei vie ako potešiť svojich zákazníkov. Tohto ročná vlajková loď P30 (resp. P30 Pro), ktorá prišla s viacerými prémiovými vlastnosťami, vrátane nového herného režimu GPU Turbo 3.0 Technology, čoskoro prinesie spomínanú funkcionalitu GPU Turbo 3.0 aj pre minuloročné telefóny Huawei Honor V20Huawei Honor Magic 2. Informuje o tom portál Gizmochina.com.

GPU Turbo 3.0

Technológia, GPU Turbo je softwarový a grafický akcelerátor, ktorý umožňuje zvýšiť výkonnosť mobilného GPU a to vďaka rekonštrukcii tradičného rámcu pre grafické spracovanie. Vo výsledku to robí operačný systém v kombinácii s nadstavbou EMUI plynulejším a rýchlejším.

Huawei GPU 3.0 Turbo
Zdroj: via Gizmochina.com

Nový režim GPU Turbo 3.0 zároveň podporuje niekoľko nových populárnych hier. Využijete ho najme pri hraní FPS hier (napr.: Fortnite, Knives Out, Battle Bay, Crazy Taxi, Real Racing 3, Into the Dead 2,.. a ďalšie).

Očakáva sa, že v BETA verzii sa dostane táto funkcia na spomínane zariadenia vyššie koncom tohto mesiaca. Oficiálne dostupná by mala byť v priebehu mája. Dávnejšie informácie zároveň hovorili o tom, že GPU Turbo 3.0 technológia bude dostupná aj pre ďalšie zariadenia, ako napríklad Huawei Honor 7X či Honor 9 Lite.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close