HuaweiSpravodajstvo

Huawei prinesie prémiovú vlastnosť z novo predstavenej P30 na vybrané zariadenia Honor

Spoločnosť Huawei vie ako potešiť svojich zákazníkov. Tohto ročná vlajková loď P30 (resp. P30 Pro), ktorá prišla s viacerými prémiovými vlastnosťami, vrátane nového herného režimu GPU Turbo 3.0 Technology, čoskoro prinesie spomínanú funkcionalitu GPU Turbo 3.0 aj pre minuloročné telefóny Huawei Honor V20Huawei Honor Magic 2. Informuje o tom portál Gizmochina.com.

GPU Turbo 3.0

Technológia, GPU Turbo je softwarový a grafický akcelerátor, ktorý umožňuje zvýšiť výkonnosť mobilného GPU a to vďaka rekonštrukcii tradičného rámcu pre grafické spracovanie. Vo výsledku to robí operačný systém v kombinácii s nadstavbou EMUI plynulejším a rýchlejším.

Zdroj: via Gizmochina.com

Nový režim GPU Turbo 3.0 zároveň podporuje niekoľko nových populárnych hier. Využijete ho najme pri hraní FPS hier (napr.: Fortnite, Knives Out, Battle Bay, Crazy Taxi, Real Racing 3, Into the Dead 2,.. a ďalšie).

Očakáva sa, že v BETA verzii sa dostane táto funkcia na spomínane zariadenia vyššie koncom tohto mesiaca. Oficiálne dostupná by mala byť v priebehu mája. Dávnejšie informácie zároveň hovorili o tom, že GPU Turbo 3.0 technológia bude dostupná aj pre ďalšie zariadenia, ako napríklad Huawei Honor 7X či Honor 9 Lite.

Zdroj: Gizmochina.com

TIP  Viete aké dáta o Vás zhromažďuje Facebook? Takto si ich môžete stiahnuť do Vášho počítača
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close