HuaweiSpravodajstvo

Huawei predstaví už o pár dní nový fitness náramok Honor Band 5i. Pozrite sa čo všetko o ňom vieme

Spoločnosť Huawei Honor publikovala teaser, v ktorom odhaľuje termín predstavenia nového fitness náramku Huawei Honor Band 5i.

V júli tohto roku, značka Huawei Honor spustila predaj svojho posledného fitness náramku Honor Band 5, ktorý sme mali mimochodom možnosť vyskúšať. Dnes ale spoločnosť publikovala teaser, v ktorom odhaľuje spustenie predaja nového fitness náramku Honor Band 5i. Informáciu priniesol portál gizmochina.com.

Honor Band 5i

Predaj nového fitness náramku sa má spustiť 22. októbra spolu s Honor 20 Youth Edition. Čo sa týka vzhľadu, Honor Band 5i pripomína pôvodné zariadenie s predĺženým telom a silikónovým náramkom na zápästie. Rozdielom je, že budúci model má zabudovaný nabíjací konektor, ktorý sa nachádza priamo v náramku.

Honor-Band-5i-teaser
Zdroj: Huawei

S pomocou konektoru môže byť Honor band 5i priamo zastrčený do USB A bez špecifického príslušenstva.

Okrem toho je potvrdené, že smart hodinky budú ponúknuté v troch farebných variantoch vrátane ružovej, čiernej a olivovo zelenej. Veľkosť displeja zatiaľ nebola zverejnená. Vyzerá to tak, že bude mať OLED AMOLED displej s veľkosťou 0,95 palca, ktorý dokáže zobraziť 43 znakov naraz. Teaser okrem iného potvrdzuje, že model bude obsahovať meranie krvného kyslíka a bude aj počítať počet krokov.

Zvyčajne Honor smartfóny, ktoré obsahujú predložku „i“ sú vodotesné a dostupné s párom slúchadiel. Podobná stratégia sa očakáva aj pri Honor Band 5i. Aj keď informácia nemôže byť potvrdená, myslíme si, že jediná zmena pri tomto variante bude nový typ nabíjacieho konektora, ktorý sme už predtým spomenuli. Majú obsahovať okrem toho aj NFC (funkcia určená na prenos údajov, podobne ako pri Bluetooth technológií).

Keď si všetko zhrnieme, všetky predpoklady sa ukážu až pri predstavení zariadenia 22. októbra, kedy Vám všetko odhalíme. Sledujte nás.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close