HuaweiSpravodajstvo

Takto by mal vyzerať Huawei P30 a P30 Pro. Pokochajte sa nadchádzajúcim kráľom, ktorý má byť predstavený už čoskoro

Počas včerajšieho dňa sme vám priniesli report o tom, že zariadenia z produktovej línie Huawei P budú pravdepodobné predstavené nie počas MWC 2019 čo mnohí očakávali, ale o niečo neskôr. Konkrétne na konci marca na evente vo francúzskom meste Paríž. Informácie pochádzajú priamo zo spoločnosti Huawei, ktorá sa s veľkou pravdepodobnosťou omylom nechcene prekecla.

Huawei P30 a P30 Pro budú modelmi najvyššieho ranku

Hoci sa s veľkou pravdepodobnosťou posunie predstavenie jedného z najočakávanejších smartfónov tohto roka z kuchyne Huawei tak aj napriek tomu nám nič nebráni v pokochaní sa uniknutými produktovými fotografiami, ktoré zariadenia odhaľujú v plnej kráse.

Samotné fopá však neurobila spoločnosť Huawei, ale výrobca mobilných obalov, spoločnosť Olixar, ktorej sa podarilo vypustiť do sveta obrázky obalu, samozrejme aj so samotným zariadením. Pokochať sa jednou z týchto fotografií zariadenia môžete nižšie.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close