HuaweiSpravodajstvo

Zariadenia Huawei P30 a P30 Pro sa opäť raz dostali na verejnosť ešte pred ich oficiálnym predstavením. Máme sa na čo tešiť

Huawei P30 a P30 Pro sú zariadenia od čínskeho technologického giganta, na ktoré čakajú státisíce fanúšikov mobilných zariadení. K predstaveniu týchto zariadení by malo dôjsť už o pár dni v Francúzskom meste Paríž. Spoločnosti Huawei sa podarilo ohľadne tohto zariadenia vytvoriť „hmlu“, ktorá zahaľuje veľké očakávania od kvality fotoaparátov. Nie tak dávno totiž vyšiel na povrch test, ktorý hovoril o „prepísaní pravidiel“ kvality fotografií vytvorených mobilom.

Najnovšie internetový magazín Phonedog.com upozornil na status Evan Blass, ktorý je známym leakrom s vysokou úspešnosťou. Evan uverejnil na svojom účte fotografie zariadenia P30 a P30 Pro, ktoré odhaľujú okrem dizajnu aj niekoľko vlastností ako je napríklad počet kamier, zahnutý displej či výrez v podobe kvapky.

Podľa aktuálne známych informácií, ktoré pochádzajú zo stránok spoločnosti (pozn. redakcie: ktoré boli publikované omylom. Krátko na to boli stiahnuté z obehu) Huawei P30 Pro by mal byť vybavený zadnými kamerami s rozlíšením 40MP, 20MP a 8MP a senzorom Time-of-Flight, ktorý zachytáva informácie o hĺbke. Predná strana zariadenia by mala disponovať fotoaparátom s rozlíšením 32MP. Srdce smartfónu by mal tvoriť high-end procesor Kirin 980 v kombinácií so 8GB RAM a 128GB úložným priestorom s možnosťou jeho rozšírenia. Zariadenia by malo byť poháňané akumulátorom o kapacite 4200mAh.

Smartfóny Huawei P30 a P30 Pro by mali predstavené 26. marca a do predaja by sa mali dostať 5. apríla.

Zdroj: Phonedog.com, Evan Blass

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close