ANDROIDSpravodajstvo

Huawei P20 Pro neobstal v teste odolnosti. Pri teste sa nečakane rozbil!

Huawei P20 Pro bol pred nedávnom podrobený testu odolnosti, v ktorom vôbec nedopadol dobre. Predné sklo smartfónu puklo už pri menšom ohnutí, kým iné vlajkové lode takýto problém pri tomto teste nemali. Samotný test odolnosti vykonal YouTuber, ktorý otestoval dnes už stovky smartfónov na trhu.

Vo videu máme možnosť vidieť, ako je na tom aktuálna vlajková loď s odolnosťou voči škrabancom či poškodeniu. YouTuber zo začiatku predviedol klasické testy odolnosti displeja voči škrabancom. Neskôr došlo na test možnosti poškriabania konštrukcie či tlačidiel, kde sa Huawei P20 Pro podarilo pomerne dobre poškodiť.

Huawei P20 Pro

Veľkou bodkou na záver bol test odolnosti samotnej konštrukcie voči jej ohnutiu, kde smartfón určite prekvapil v negatívnom podaní. Počas testu totiž stihlo prasknúť predné sklo, čo je pri špičkových smartfónoch pomerne netradičné. Samozrejme musím povedať, že v praxi možno nikdy nedôjde k takémuto poškodeniu telefónu. Zároveň sa však od špičkových smartfónov očakáva väčšia výdrž. Bolo by však zaujímavé sledovať opakovaný test presne na rovnakom smartfóne, z ktorého by sme teda vedeli presne zistiť, či sa jednalo možno o problém len pri konkrétnom kuse, alebo sa jedná o všeobecný problém.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: YouTube – JerryRigEverything

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close