Spravodajstvo

Huawei Mate P20 Pro dostane podľa Huaweiu „skutočný generačný upgrade“. Aspoň to tvrdí na Twitteri

Huawei Mate P20 Pro bude bezpochyby jedným z najvýkonnejších a zároveň aj najočakávanejších smartfónov, ktoré si budú brúsiť zuby na tie najvyššie priečky. Posledné týždne sme mohli byť svedkami viacerých únikov informácií, napríklad veľkosti batérie, ktorá má byť viac ako 4000mAh čo potvrdila aj samotná spoločnosť.

Najnovšie spoločnosť na sociálnej sieti Twitter uverejnila status, v ktorom ukazuje trojicu fotoaparátov, ktoré sa ocitnú na očakávanom smartfóne Huawei Mate P20 Pro.

Ako môžete vidieť a čítať vyššie tak spoločnosť Huawei plánuje v novej vlajkovej lodi priniesť 3-kameru s rozlíšením 40MPx a 5x priblížením. Ostatné špecifikácie týkajúce sa kamery zatiaľ nie sú oficiálne známe.

Zdroj: Twitter (Huawei)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close