fbpx
HuaweiSpravodajstvoXiaomi

Huawei, Oppo a Xiaomi začínajú s predajom prvých 5G zariadení v Európe

5G technológia vo svete smartfónov je v súčasnosti horúcou témou. Jedná sa totiž o technológiu, ktorá nastavuje nový štandard mobilných sietí. Zatiaľ čo potencionálnu korunku prvého 5G smartfónu získala spoločnosť Samsung, so svojim zariadením Samsung Galaxy S10 5G, tak ostatní výrobcovia ho len dobiehajú.

Huawei, Oppo a Xiaomi expandujú do Európy

Čínski technologickí giganti, spoločnosti Huawei, OppoXiaomi začínajú s oficiálnym predajom svojich 5G zariadení v Európe. Zatiaľ čo spoločnosť Oppo začína s predajom zariadenia Reno 5G v Európe od dnešného dňa, tak spoločnosti Xiaomi (so zariadením Xiaomi Mi Mix 3 5G) a Huawei (so zariadením Huawei Mate 20X) začínajú s predajom od zajtrajšieho dňa pod hlavičkou švajčiarskeho operátora Sunrise.

Zdroj: Oppo, Sunrise

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close